Dün gece uyumadan önce ne hayal ettiniz :) bu ara olmasını istediğiniz neler var?

Dün gece uyumadan önce ne hayal ettiniz :) bu ara olmasını istediğiniz neler var?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hayal gücümü kaybettim kaç gündür kara kara geliyolar bende kovalıyorum işte öyle ya :(

1|0
    0|0
    • hayal gücün umarım tekrar gelir :)

• Ahahah :))) insanı merak ettirdin iyice..

• Merak ettiysen izle işte ne güzel :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Yarın öncelikle bir bankaya gidip elimdeki yazışmaların ve bunun karşılığında bana gönderilen e-sözlemenin gerçek olup olmadığını soracağım. Eğer doğru çıkarsa ( E-sahtekarlığa karşı bir nevi tedbir alıyorum ) inşallah 4 milyon dolarlık bir anlaşmaya imza atacağım. Gerçekleşmesi ve bir pürüz çıkmaması için dualar ediyorum. Allah herkese helal yoldan zengin olmayı nasip etsin.

1|0
    0|0
  • Önce sağlık sonra güzel eş ve mutlu yuva, sonra hayırlı evlat sonra ise mezarımın başında Yasin okuyacak arkadaş, eş dost... :)

Peki ya siz?

1|0
    0|0
    • Ne güzel hayal umarım hepsi gerçek olur :))

• Evet seviyorum hayal kurmak güzel birşey neticede :)

• Kesinlikle, hayalsiz yaşanmıyor... :)

• hayal kurdum herzamanki gibi sevdiğim kadını hayal kurarken uyuyunca hayal olduğu yerde devam ediyor :) sonrası rüya

1|0
    0|0
  • Okul engelini bitirmek. Sınavlarımı düşünüyordum

1|0
    0|0
  • Yağmur cama vuruyordu yatağıma geçtiğimde.Araba ile aksiyonlu bir gece yolculuğu hayal ettim,Upuzun ağaçların olduğu ve dümdüz bir asfalt yoldan araba ile geçerken rüzgarın yol vermediği aksiyonlu soğuk bir yolculuk hayal ettim

1|0
    0|0
  • uyumadan önce 6 kızla bir adada mahsur kalmışım ıssız bir ada kızlarlayaşam mücadelesi veriyoruz kızlardan biri çok sağlam dövüşüyor beni dövüyor falan sonra pişman oluyo özür dilemeye çalışıyor sonra ben ona aşık oluyorum

1|0
    0|1
    • bildiğin rüya bu :))

• yok daha uyumamıştım ki :)) gerisi gelmedi işte uyumuşum tam orda artık bu akşam devamı

• Hiçbişi

1|0
    0|0
  • Zman bir an once gecse de artik evlensem sevglimle:-(

1|0
    0|0
  • Dün gece rüyamda bir kız gördüm ne tesadüftür ki annemle konuştum bugün oda beni bir kızla görmüş. Ama gerçekte yok kız falan :(

1|0
    0|0
    • :) belki karşına çıkar birgün

• ailem benden daha çok acele ediyor ailenin tek çocuğuyum da :))

• :) onlarda haklı

• seni hayal ettim...sen olsan fena olmaz

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen şu : sabah olmuş, birbirine yapışmayan kirpiklerle uyanmışım, gözümde ne enfeksiyon kalmış ne virüs, öyle gözyaşı gibi akıp durmuyor da.. aynaya koşuyorum allahım iyileşmişim diyorum:))

2|0
    0|0
  • güzel bir hayal kurdum gercekleşirse ks de kına dagıtcam aasddfgf

1|0
    0|0
  • Bir an önce bu şehirden ayrılmak istiyorum temelli olarak. Ki az da kaldı, gün sayıyorum..

1|0
    0|0
  • Bursadaki arkadasimin ankaraya gelisini ve bugun cok sasirtan o haberi aldim. Biletimi aldim ankaraya geliyorum.. dedim ne kadar temiz kalpliyim felan bir insanliktan ciktim sevincten felan yarin gidicem yanina :))))

1|0
    0|0
    • Ahaha mutlulugun hakkaten hissediliyor yarın dahada güzel bir gün olsun ozmn :)

• Tesekkurleeer :)

• hiçbir şey hayal edemeyecek kadar uykuluydum:D

1|0
    0|0
  • Hicbisey hayal etmedim yattım yatağa yattığım gibi uyudum

1|0
    0|0
  • hoşlandığım çocuğun bana çıkma teklifi etmesini ama sanmıyorum :(

1|0
    0|0
  • hıc bısrsey beklemıyor olmasını ıstemıyorum , rahat bır uykum dahı kalmadı artık

1|0
    0|0
  • Padişah olmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • 14 şubatta nabıcam ben üüüüüüüü:(

1|0
    0|0
Yükleniyor...