Değerimi bildin mi şimdi :(

arkdslar gecen gun unutamadığım eskı sevgılımle konuştum yani konuşma nedenim belli idi yenıden denemek. oda bna ; bak saat sımdı cok gec oldu ve uykum var sen sevgilm olsanşu an yazmazdm ama arkds olrk goruyorm ve uykusuzluktan ölduğum halde yazıyorum yanı sevgılım olsan bu kadar kıymetın olmaz. çıkıyorum bırılerıyle olmayınca ayrılıyorum ama ne onlar ıcın ne de benım ıcın sorun oluyo ama sana bunu yapamam gel takılalm olursa olur dıyemem senın ağırlığını kaldıramam dedı.

sizce benı basından mı attı yoksa bana değer verdıgı ıcın uzulmememı ıstemedıgı ıcın mı bunları soyledı?

Güncellemeler:
senı kandıramazmıyım senınle gonlumu eglendıremezmıyım ıstesem yaparım cok mu kotu senınle takılmak nıye yapmıyorum sence dedi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• benım eski halım :D

sanada gel bırlıkte olalım aama sevgılı gıbı degıl beraber olalım ama sonradan bırbırımızı sıkmayalım

eger bu sekılde olayı kabulleneceksen sende bunlar gıbı ol..ama bunu kabullenebılecegını dusunmuyorum ve bu yuzden bız arkadas gıbı olalum demıs sana

0|0
    0|0
    • aynen oyle sanırım değer verdıgınden mı yoksa sallamak ıcın mı sencee*?

• aman ne bılım ya oyle saçma seyler bı erkek bu kadar sevılırken nıye bu kadar aklı fıkrı başka olur dha ne ıster Allah tan bılmıyorum

• et ete degmiyorsa et ete degen bır yere gıder erkek

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevişmek istiyorum ama bunu direk söyleyemiyorum. Bak böyle dolandırarak söylüyorum ne dersin diyor...

0|0
    0|0
  • Sana değer vermiyor be canım.. Kendini harap etme...

0|0
    0|0
    • nerden anladın

• aaa neden ya :(

• benim çıkarım ne olacak ? Vakit harcadık o kadar :(

• değer vrmiyor ki

0|0
    0|0
    • nerden anladın

• bnde anladım benımle bı ılıskı ıstemedıgını ama bunun nedenı gerçekten bnı üzmek ıstemedıgımı yoksa basından savmak ıcın mı dıye merak etmıstım donup dolaşıp benı ıstemedıgıne gelıyo laf anlamıyorum yanı

• başta neyse durumlar sondada o devreye girer.Bekleme yapma durakta yalnız kalırsın

• Sen biraz saf çıktın ya,çocuğun umrunda değilsin.

0|0
    0|0
  • oral yapmanı istediği için söylüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seninle olmak istemiyor anlaşılan.. Valla bu erkek milleti benden daha iyilerine layıksın yalanını der durur, evliliği rafa kaldırdım der durur haftasına nişan yapar, karışık yani ama seninle ilerisini düşünmediği aşikar..İster başından savmak de adına ister seni düşündüğü için...

0|0
    0|0
    • senı kandıramazmıyım senınle gonlumu eglendıremezmıyım ıstesem yaparım cok mu kotu senınle takılmak nıye yapmıyorum sence dedi?

• Bunu sor buraya bu kelimeyi yaz her erkek muhakkak hayatında en az 2 kıza demiştir bunu. Seninle arkadaş kalmak istiyor bariz belli, üzme kendini boş yere umutta bağlama derim..

• Bildim

0|0
    0|0
  • Kac ay sonra konustunuz ve sen mi yazdin ona

0|0
    0|0
    • ay degıl sene 3 :) evet bn yazdm unutamadgm ıcın

• yok ya ne beraberi beraberlik felan yok :D

• Anladim ;((

Yükleniyor...