Beklenmedik bir anda daha cesur olabilmek gerekmez mi?

Evet arkadaşlar bir süredir asosyallik adı verilen bir zifiri karanlıktan oluşan kuyuya düşmüş içeride boğulmak üzereydim ki hayatımla ilgili bazı kararlar aldım. Mesela neredeyse 1 yıldır herhangi bir hatunla bırak ilişkimin olmasını kesişim kümesi bile oluşturmamıştım ki bunu değiştirmeye başladım, dün adı verilen günde İstanbul'dan Ankaraya otobüsüm kalkıyordu malum bütler acımasız :) otobüsüm saat 1 de kalkacaktı derken servisi kaçırdım, beylikdüzünden şirinevlere ardından 2 dakikayla yetiştiğim son metroyla otogara ulaştım akabinde valizim önümde elimde duman çubuğu beklemeye koyuldum, bir an gözlerimi kaldırdığımda karşımdaki otobüste afeti devran bir hatunun bana baktığını görünce vay be arkadaş işte başlıyoruz dedim. velhasıl hatunla 5 dakika kadar kesişim kümesi oluşturduktan sonra onun otobüsünün de ankaraya gideceğini farkettim dururmuyum hemen gittim şoföre "Abi yer var mı benim otobüs 1 de ne kadar erken gitsem o kadar iyi değiştirelim, siz de bu bileti satarsınız" edebiyatı yaptım eyvallah dedi abimiz geçtim otobüse bekliyorum bir kaç dakika sonra kalkacağız ve hala yanına biri oturmazsa onun yanına oturup muhabbeti koyulaştırma planları yaparken muavin acı haberi verdi fail vermiş bizim bilet bu sorudan ziyada biraz içini dökmek gibi oldu gerçi lakin soru sormadan da geçmeyelim değil mi;

o birkaç dakikayı beklemeseydim de muhabbetin suyunu ısıtmaya başlayıp muavin geldiğinde numarasını cebime alsaydım nasıl olurdu ama :) yahut sizce verirmiydi numarasını ilginç şeyler bunlar hep.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• benim her gün yaşadığm şey sanki beni anlatıyorsun gibi okudum hüzünlendim :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gec kalınmış ama olsun hayırlısıs böyleymiş demekki sanmıyorum sonuçta 5 dakkikalığına telefon numarasını veredebilirdi vermeyebilirdide :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...