Hiç aldattınız mı veya aldatıldınız mı ?

Hiç aldattınız mı veya aldatıldınız mı ?

0|0
728

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Aldatmadım, aldatıldım :)

cut.

0|0
    0|0
  • Yapmayı çok istedim ama bir türlü kendime yediremedim içimdeki sevgiye ihanet ediceğimi düşünerek kendimi şerefsiz gibi hissedeciğimi bildiğimden yapmadım yediremiyom kızdan önce kalbimdeki sevgiye kıyıp lekelemeyi kendime yediremiyom mallık ediyom ama sonu hep bana kazık olarak geri dönüyoda neyse elbet mutlu olucaz tadacaz herşeyi yaşayacaz en güzelinden aşkı sevgiyi hayırlısı...

0|0
    0|0
  • Hiç aldatılmadım.

Yada aldatıldıysam da hiç haberim olmadı, aldatanları buradan tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • 4yıl önceydı kız arkadaşımla buluşmaya gıttım ve en yakın arkadaşımla çok samımılerdı hıç bışey demedım sadece sustum ve bu hazıran nışanlandılar ve eğlence çıkışı kaza yaptılar o bebeğini düşürdü arkadaşım öldü kız gerı dönmek ıstedı ama olmazdı artık o gunden berı hıç kımseye bağlanamadım

0|0
    0|0
  • İkisi için de hayır cevabım.Kimsenin beni aldatacağını sanmıyorum çünkü doğru kişi ile beraberim,kimseyi de aldatmam çünkü ilk önce kendime olan bir saygım var kendimi küçük düşüremem,ikincisi ise karşımdakine saygım var.

2|0
    0|0
  • Aldatmadım.Aldatıldım mı bilemem ama aldatılmışımdır.

1|0
    0|0
  • karakterıme tes aga yapmam oyle sey

0|0
    0|0
  • Ben sadık olurum böyle durumlarda üzgünüm gözüm kimseyi görmez , beni aldatan olsa uzaklaşırdım garanti

0|0
    0|0
  • aldatıldım . intikam olarak onu defalarca aldattım hemde hiç ummadıgı kişilerle en yakınlarıyla. sonuç : pişmanım çünkü onun seviyesine düştüm.

0|0
    0|0
  • Ne yalan sölim ben bir kez denedim ama sevgilimin hayali aklıma geldi yapamadım

0|0
    0|0
  • aldatıldım

0|0
    0|0
  • ne aldattım ne aldatıldım

2|0
    0|0
  • hayır :D aldatılmadım

0|0
    0|0
  • Aldatmadım,aldatıldığımı da zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sen aldattın mı ? Aldatıldın mı ?

0|0
    0|0
    • aldatmadım aldatıldım mı bilmiyorum ama sanmıyorum

• şüphe her zaman her şey için olmalı bilgim yok aldatıldığıma dair

• ii peki bakalım...

• herjkez alttılmıstı mmuhakkak kimileri bilerek kimileri ise jhic bilmeden...

0|0
    0|0
  • ciddi bir iliskim yok istemedim hic, o yüzden herseyi yapma hakkina sahibim.

0|0
    0|0
  • Aldattım aldatılmış olabilirim pek umursamıyorum

0|0
    2|0
  • evet ladattım... sonuç ne dersen tekmeyi yedim... :)

0|0
    0|0
  • ikiside olmadı çok sükür :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• aldatmadım,aldatıldım

0|0
    0|0
  • Hiç aldatmadım, aldatıldım mı sanmıyorum hissetmedim ama bilemiyorum belkide aldatılmışımdır..

0|0
    0|0
  • Aldatmadım, aldatıldım.

0|0
    0|0
  • Aldatildim sevgilisini benimle aldatanda oldu ama hic aldatmadim :D

0|0
    0|0
  • Aldatmadım, aldatılmadım.

0|0
    0|0
  • hem aldatılıp, hemde nasıl aldattığını dinledim karaktersizden..

0|0
    0|0
  • Aldatildim hemde kuzenimle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...