Sizce gs ye kaç puan fark atarız?

benim tahminim 18 puan fark atarız sizin tahmininiz nedir ?

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün bir gs lı puan tablosuna baktı ohaa bir puan indirmişiz farkı 7 hafta sonra lideriz dedi sevincinden ne yapacağını şaşırdı saflar yaa bilmiyorlar ki Fenerle kimse başa çıkamaz :DD

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kim atıyomuş galatasaraya kimle maç :D

0|0
    0|1
  • Bence biz 18 puan alarak farkı kapatırız siz rahat olun

0|0
    0|0
  • Şampiyon Fenerbahçe İnşALLAH gerisini bilmem :))

0|0
    0|0
  • bunu çocuğa göstersen güler yahu dur güleyimde boşa gitmesin ahahahhahahah :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Objektif olalım. Biz böyle oynarsak daha çok fark yeriz. Geçen sene ki Galatasaray ile bu sene ki Galatasaray arasında dağlar kadar fark var... Fatih Terim' in gidişinden dolayı mıdır, oyuncuların ruhsuzluğundan dolayı mıdır, artık neye bağlanırsa bağlansın, sonuç olarak bu sene bu takım OY NA MI YOR!

Mancini transferleri hedef gösteriyor şu an, lisans çıkarılması gerektiğini söylüyor, ne kadar fayda sağlar bilemem, önümüzde bir Chelsea maçı var ve takım hala yamula yamula ilerliyor. Ve koca takımda sadece 3 kişi oynuyor, Muslera-Semih-Melo! Allah aşkına kim kaldı geriye? Sneijder ileride tek başına, bir şeyler yapmak istiyor ama yanındaki adamlar ölmüş yahu.

Sadece 2 hafta, bu takım 2 hafta içinde kendini toparlamazsa ve halen bu durum sürmeye devam ederse sezon sonuna kadar böyle gider, maalesef böyle... Hadi bu sezonu atlattık diyelim, gelecek sezon böyle bir sisteme asla tahammül edilemez, Mancini' de etmez diye düşünüyorum.

cut.

0|3
    0|0
    • kardesim sizin manciniyle ne isiniz var ben anlamıyorum adam m.city de hic birsey yapamadı onu neden getirdiler ben fenerli olarak cozmus dilim.

• Kötülükte bağdaştırılmaz o :) Asıl nokta çoban olması, yoksa oynadım mı oynuyorlar :)

• aynen çoban lazım :)

• Geçen sene sen nerelerdeydin ya hiç göremiyorduk seni?Bizim önümüz açık Mahkeme kapılarında dolaşmıyoruz Şampiyonlar Ligi'nde dolaşıyoruz

0|5
    0|4
    • onunuz acık ama temiz degilsiniz. :)

• Evet İnanmıyorum

• Dostum şike yapmayan takım yok. Fenerbahçenin adının lekelenmesi tamamı ile Aziz Yıldırım dan dolayı olduğu, bunun da nedenin Aziz ile Tayyip ve İBB arasında ki dereağzı bölgesi ve fenerbahçe parkın hakkında olan arazi satışı anlaşmazlığından çıktığını ve Aziz in kurban edildiğini bilin

• valla puan farkı açılır galatasaraylıyım bu arada bu futbolla biz anca ptt 1 ligde oynarız renktaşlar kızacak belki ama işin doğrusu çok kötü oynuyoruz ama bide siz şampiyon olup biz ikinci olursak onun tadı ayrı olur tabi çünkü sizin yerinize cl ye gideriz ne olur ama puhahaa

0|1
    0|0
  • o kadar fark atıyodunuz avrupa nerdesiniz 0 cekerken fark nerdeydi kendinizi bir bk sanıyonuz

0|0
    0|1
  • Atarız bir 15 inşallah 2. likde Sivassporun olur

0|2
    0|1
  • 6 her zaman iyidir...

0|2
    0|2
  • yavaş at yerler yaş düşersiniz...!

1|1
    0|0
  • bence öyle pek havalara girme hızlı giden atın ... seyrek düşermiş daha çok hafta var uçurumdan aşağı doğru yuvarlanmayında. Beşikaşk.

0|1
    0|0
    • besiktasmı yollucak ucurumdan asagıya :))

• yoo ama gs nin kadrosu çok iyi hatta türkiyedeki en iyi kadro gsde mevcut bunu kabullenmek lazım ve bence ikinci yarı puanı baya kapatıcak gs görürsün bak demedi deme.

• demedi deme dostum artık bitti.

• 12-16

0|0
    0|0
  • nerde? avrupa liginin hangi klasmanında :D

0|0
    0|0
  • 13 filan atarız die düşünüyom

0|0
    0|0
  • 15

0|0
    0|0
  • rahat ol Kral tahtını kuşlara burakmaz küllerimizden doğar yakarızzz

0|1
    0|3
  • 20 puan bence.

0|1
    0|2
  • galatasaray'a atılacak fark önemli değil. bu saatten sonra anca sivasspor zorlar fener'i.

0|1
    0|5
Yükleniyor...