Yoksa Galatasaray'ın sadece bir "ruha" mı ihtiyacı var?

link Buyrun efendim,kendisi o adamlarla iş birliği yaptı kötülerle oynadı bunları geçelim ama onun bize verdiği ruhu kimse veremiyor işte görüyoruz.

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• -Bir sisteme ihtiyacımız var

-Oyuncularımızın formuna veya formlu oyunculara ihtiyacımı var

-İstek

-Hırs

-İnanç

-Pes etmeme

-Kazanma azmine

İhtiyacımız var. Fatih Terimle beraber evet, Haydi bastır bir hücum sistemimiz vardı ve hiç tempoyu düşürmüyorduk, gol gördüğümüz kadar atabiliyorduk da, Biraz stratejik olmaya ihtiyaç vardı, ama bu sefer de bu stratejiyle beraber kaleye dahi yaklaşamıyoruz...

cut.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Ruh ve hırs için takıma Fatih Terim lazım değil Galatasaray 2008 yılında son 6 hafta teknik direktörsüz oynadı kenarda kimse yoktu ve o takım son 6 haftadaki bütün maçlarını kazarak şampiyon oldu Hoca ne olursa olsun iş oyuncularda biter bu takıma Fatih Terim değil bu Takıma Keita gibi çalım atıp sağ kanadı otobana çeviren bir kanat oyuncusu ve bir forvet lazım

1|2
    0|1
  • Ruh yok takımda savasan futbolcu cok nadır aklıma sadece melo geliyor. Drogba falan ıyı ama mac ıcınde cok sallıyolar mac secıyorlar bı CL macında oynadıgı futbola bakın bırde lıgde oynadıklarına. Takımda sıstem cok yanlıs yenı alınan salıh bence defansın ortasında on numara oynar fızıgı cok uygun ama nedense sol acık oynatılıyor ! Takımda engın gıbı yekta gıbı ısımler varken ceyhun neden oynatılıyor anlamıyorum. Hic kimse bana ceyhunu su nedenle oynatıyor dıye bırsey soyleyemez. Yabancı TD lere tamamen karsıyım lıgımızın futboluna alısana kadar cok zaman gecıyor. Yerlı hocalar zaten bıldıklerı ıcın cok kolayca adapte oluyolar bence Mancını her ne kadar CL de basarılı olsada gonderılıp yerıne yerle bır hoca alınmalı. Takımdakı ruh gerı donmelı

1|0
    0|0
  • Baros'a tamamen katılmakla beraber şunu eklemek isterim. Fatih Terim'in tabi ki taktik yönü kötü değil ancak hiçbir maçı iyi bir taktisyen olduğu için kazanmadı, verdiği "gazla" kazandırdı. Bu Türkiye'de iş yapar. Yani gazı verirseniz kötü futbolculardan yüksek verim alabilirsiniz. Mancini böyle biri değil, taktik zekasını kullanarak maç çevirmek istiyor ama ona uygun futbolcular yok takımda. Hakan, Ceyhun, Aydın, Dany, Amrabat, Umut, Gökhan, Sabri... bu adamlara taktik anlatamazsın, isteseler de yapamazlar. Yapabilecek birkaç oyuncu var onlar da rezalet top oynuyor. Mesela dün Drogba'nın maç içerisinde hiçbir katkısı yoktu. sadece o değil, 1 seneden beri çimlerle sevişen Eboue, yanındaki adama pas atmayı başaramayan bir Selçuk izledik.. Yukarıda sıraladığım yeteneksizleri bir kenara attık diyelim. Drogba'nın, Selçuk'un, Eboue'nin böyle oynaması kabul edilemez. Mancini'yi savunmuyorum onun da hataları vardı maçta ama bu saydıklarımın yanında okyanusta damla... Sahada maçı gerçekten kazanmak isteyen bir kaç oyuncu var; Melo, Muslera, Semih, Burak ve Sneijder...

1|1
    0|0
    • Sana katılıyorum ama ben Umut'un durumunu da hiç anlayamıyorum gerçekten CL maçlarında çok beğendiğimiz iyi ki var hatta Burak çıksın artık Umut oynasın diyorduk ama gel gelelim ki Süper Lig'de hiç bir şey yapamıyor onun adına da çok üzülüyorum umarım bir sonraki maçı kazanırız ce Chelsea maçıyla da bizi çok mutlu eden bir Galatasaray görürüz başka bir şey istemiyorum.

• hayır hayır yanlış bence. bakın arkadaşlar takımı eleştirmeniz normal tabiki ama takıma yeni bir sistem oturtulmaya çalışıyo mancini.

tamam belki bu sistem oturmuyor olabilir ama hocanın tecrübesinden ödün vermiyeceği kesin.

sergen yalçın lı gaziantep e karşı alınan 1 puan çokta kötü değil bence.

Takıma sadece bir forvet lazım burak ın yokluğun da gördük ki umut yetersiz kalıyo ya da 2. yarıya daha yeni başladılar 2 hafta zaman lazım die düşünüyorum ben. biliosunuz 3 kupada adayız illaki yorucu olucak bu bence takımı biraz anlamaya çalışın...

Not: Bu sene şampiyon cimbom olucak yormayın kafanızı :)

1|0
    0|0
    • Sergen Yalçın'lı takıma karşı 1 puan almak yeterli değil bu devrede önümüzde Bursa,Eskişehir maçları var berabere kalacaksak Bursa ile kalmalıyız G.Antep'le değil:((

• Geçen sezonla bu sezon arasında galatasarayda bir fark yok puan olarakta geçen sezonla bu sezon aynı puanda. Fenerbahçe iki sezondur başı belada olduğu için şampiyon oldunuz. Artık fenerbahçe eski gücüne kavuştuğu için işiniz çok zor çok çalışmanız gerekiyor o yüzden kimseye kızmayın

0|0
    1|0
  • evet

genel bakıp degerlendırdıgımızde

sıkıntılı ızledıgım mac sayısı fazla

eskı hucumlar inanc azım kayıp...

1|0
    0|0
  • bence zamana ihtriac var ouncular yeni teknik direktör yeni

1|0
    0|0
  • Yani galatasaray dışında herkes kötü ama galatasaray çok iyi adeta melek :)

Afedersin ama senin melek gördüğün başkanın fatih terimin sayesinde başarılar yakaladı sen ona kalkıp eleman dersen önemsiz insan muammelesi yaparsan oda çökmüş bir milli takımın başına geçer en doğru kararı verir fatih terimin kişiliğini sevmem ama galatasaraya ve milli takımımıza yaptıklarını unutmak nankörlük olur türkiyede saygı gören bir teknik direktördür fatih terim

1|0
    0|0
  • Evet haklısın bir terimli galatasaraya birde terimsiz galatasaraya bak çok fark var aralarında

1|0
    0|0
  • Mancinin sistemi kağıt üzerinde cok iyi ama bu sistem bizde sabri hakan eboue falan varken işlemez malesef iyi bir stoper olmadan da her mac gol yeriz care stoper.

1|0
    0|0
  • galatasaray 4-4-2den başka oynayamaz mancini gıderse ıyı olur oyuncuları tanımıyor yabancı kntenjanı zorluyor

1|0
    0|0
  • Stoper ihtiyacı varmış Mancini öyle diyor :)

1|0
    0|1
  • alakası yok bunca zamandır hep dünya futbolunun zirvesinde real madrid barca gibi takımlarda bir adammı takımı götürüyordu futbol ekonomi ve devamlılık sporu ileride bu galatasaray uçar hem avrupada hem türkiyede

0|0
    1|0
  • aydının ayağı kırıldı mancini kılını bile kıpırdamadan oturdu fatih terim orda olsaydı macı bırakıp hastaneye gitmişti.Fatih terim galatasarayın dilinden anlayan tek adam

1|0
    0|2
  • galatasarayın bence adam akıllı bir yönetime ihtiyacı var...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle galatasarayın ilacı Fatih terimdir

1|0
    0|0
  • aynen artık gs maçlarını izlerken zevk almıyorum bide feneri geçip şampiyon olcakmışız hangi ruhla?

1|0
    0|0
  • takım semih-muslera dısında komple değişmeli

1|0
    0|0
  • ŞAMPİYON FENER

1|1
    3|1
  • o takımın basına kimi getirirsen getir ŞAMPİYON FENER.

1|1
    2|4
  • Onun bunun hakkını yediniz ondandır

0|0
    1|0
  • niye ruhlar aleminde mi oynuyor ki

0|1
    2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yanlış transferlere bağlıyorum

1|0
    0|0