Nasıl bir insan senin hayatını değiştirebilir?''Fiziksel/Ruhsal''

Bıktınız biliyorum. Artık kaç yaşına geldiniz hayat sizi yıprattı, kalp atışlarınız bile belki yeterince heyecan vermiyor size. Zaman alıp götürdü tüm güzeld uygularınızı içinizden. Çocuk kalbinizi her saniye eriyen bir muma cevirdi acımazsızca. Peki ama nasıl biri çıkıp gelse tekrar hayata döndürebilir sizi? Bknz:( Sarışın uzun boylu renkli gözlü kaslı bir erkekle hakketen çarpışsakta kitaplarım elimden düşse hikaye gibi o an aşık olsa da bana tutsa kolumdan götürse..)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• valahı benım hayatımı degıstırmesı ıcın oncelıkle benım gıbı delı dolu olması lazım ortamına gore davranmasını bılecek ben onun gozlerıne baktıgımda ne demek ıstedıgımı anlayacak o benım gozlerıme baktıgında ne demek ıstedıgımı anlayacak kopuk olacak eglencelı delı dolu olacak hayatı yasamasını bılecek benım gıbı gezmeyı sevecek bır ınsan ısterım kı benım hayatımı degıstırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kısmet olur bigün

0|0
    0|0
  • Saflığını maskesiz oluşunu bana hissettirsin yeter yemişim boyunu posunu.. :)

0|0
    0|0
  • böyle diyosnda hiç bakmıyosn ekelyenlere neyse efenim...şöyle 85-90 göğüsleri kalın dudakları ve upuzun dümdüz saçları olan biri gelse oha diyorum

0|0
    0|0
  • Ruhsal sorunlari olan bir kiz hayatimi baya bir degistirebilir :p kiskanctir herseye karisir mudahale eder kendi ruhsal bozuklugu yetmiyomus gibi benimde ruhumu bozabilir gece gece bir sacmalayim dedim nasil becerebilmismiyim

0|0
    0|0
  • cıvıl cıvıl hümanizm akan bir insanla

0|0
    0|0
  • madam caroline nelerde düşünüyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Truman show'da yaşamak da istesin sen şimdi :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir erkek beni de götürsun

0|0
    0|0
  • biz birşeyden bıkmadık hanımefendi size öyle gelmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• biri hayatımı değiştirdi hem ruhsal hem fiziksel, he bu iyi anlamda mı ? hayır ! mahfetti !

0|0
    0|0
  • gözümede değilde ruhuma hitap eden eden birisi beni hayat dondurur herhalde ...

0|1
    0|0
  • Siyah saçlı, beyaz tenli, mavi gözlü, uzun boylu, zayıf, ruh olarak ikizim olan bir erkek gelse, her gün internette konuşsak, bir gün buluşsak...

0|0
    0|0
  • parantez içindekinden bir de buraya

0|0
    0|0
Yükleniyor...