Galatasaray ile Gaziantepspor puanları paylaştı, 1 puanla ayrıldık ne düşünüyorsunuz "renktaşlarım"?

evet sorunumuz ne? galatasaray neden bulduğu pozisyonlari değerlendiremiyor? galatasaray neden bir sistem kuramadi? galatasaray nasil olur da böyle bir takima karşi firsati tepti?

drogba babam neden koşmuyor:(((((((((((((((

şimdi evet arkadaşlar sorunumuz öncelikle lisans çıkartamamız başta dany ve riera'yı gönderip öyle 2 oyuncu almaktı.yönetimi bu konuda kimse tebrik edemez değil mi? baştan hata yaptık.alex olmadığı için 3-5-2 olmuyor bize kabul etsin grkm91 arkadaşım haklısın stoper olmadığı için melo'yu oraya koyuyoruz ama melo bizi orta sahada coşturan bir isimken stoper'de ne kendini gösteriyor ne de destek oluyor ama bugün fena değildi kendisi yine pozisyonlar buldu.ama acilen telles'e lisans çıkartılması lazım,salih çok iyi oyuncu hatta ilk 11'e çıkmayı gerçekten hak ediyor ama telles yoksa en azından salih'le savunmayı 4leyip iyi şeyler yapabiliriz,en azından melo orta sahaya geçsin orta saha çalışırsa haliyle forvet hattı çok güzel çalışır drogba'nın suçu pek yok bence bize zararı olduğunu da düşünmüyorum melo stoper'e geçtiğinden beri forvetler çalışmıyor selçuk ve sneijder'de bekleneneni veremiyor özellikle de sneijder'de düştü neden oldu bilmiyorum ama melo kesinlikle ortaya geçmeli.burak gelseymiş biraz daha hareketli olabilirmişiz belki onu da düşündüm.umut lig'de hiç iyi değil çünkü.

evet kısacası en büyük sorunu açıklıyorum:melo melo melo

siz ne düşünüyorsunuz?

fenerliler lütfen bu sene şampiyonuz diye yazılar yazıp yorum göndermesinler.sizin cevabınız arena'da verilecek daha durun.

0|0
521

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun Selçuk Melo ya da Sneijder değil sorun takımdaki ruhsuzluk unutmayınki bu takım Arenada İtalyan devi Juventusu saf dışı bıraktı bu takım geçen sene Arenada Real Madride ecel terleri döktürdü forvetlerimiz çok ruhsuz ben Elmander-Baros ikilisini özledim

1|0
    0|1
    • Eğer sorun ruhsa Terim'i istiyorsun demek

• Artık onlardan da eser kalmadı gelirlerse Drogba için ne kadar saydıran insan varsa onlara da saydırırlar yazık olur.

• Onların zaten devirleri bitti yenilerini bulmalıyız

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Neden en büyük sorun Melo dedin, anlayamadım? onun haricinde yüreğiyle oynayan ikinci bir futbolcu var mıydı dün! Umut, Selçuk ve Eboue, sahanın en kötüleriydi. özellikle Eboue, ikram ettiği toplarla saç baş yoldurdu.

Galatasaray ruhunu kaybetmiş gibi bu sezon. çok maç seçiyorlar. bal yapamayan arı desem arıya hakaret olacak, çalışkan bir hayvandır.

Mancini'nin de macera aramasına gerek yok. 3-5-2 ile oynayamaz bu takım; neyse ki çabuk döndü hatasından.

1|0
    0|0
    • Melo sorun çünkü.Stoperde bu kadar iyi oynayan bir adamı mevkisinden ayırmak saçmalık.

• melo ile ne alakası var? takımın en iyisi oydu.

Takımın sorunu hala mancini takımı tanıyamadı. bir türlü sistem kuramadı.

Transferler desen hepsi saçma sapan. Hepsi yabancı ve hiç faydaları yok.

Chedjou balon çıktı, defans allahlık

Drogba çok laubali oynuyor bu sene, forvet allahlık

Orta saha çok zayıf, Emre Çolak çok zayıf.

Kadromuz yabancı dolu ve yetersiz, yerli oyuncu kalitemiz çok kötü.

Zaten bir takımın sezon ortasına teknik direktörü değişirse zaten böyle olur, daha iyisini beklemek saflık

1|0
    0|0
    • Evet Melo zaten Mancini'nin işine yarayan en iyi oyuncu adamı nereye koyarsan koy muhteşem oynuyor.Dediklerinde haklısın ama şu an piyasada Chedjou'dan daha iyisi kim var bilmiyorum olsa da bize gelmez bence boş boş Heitinga transferleri dönüyor ortalıkta.Drogba geldiğinden beri Chelsea'deki fiziğinde değildi iyi oynamadı o dönemlerinde ki kadar fakat en azından çok iyi mücadele ediyordu geldiğinde şimdi o da yok,Burak'ı o kadar kötülüyorlar beğenmiyorlar ama

• türkiyede futbol konuşanların yüzde doksanı futboldan anlamıyor zaten :)

sen yine iyi anlıyorsun, bravo.

• Salih Dursun'a iyi oyuncu diyorum aşağıda yazılanlara bakılırsa ben de anlamıyorum.

• poziyonları kaçıran adamlar yahu sizin pozisyonunuz bile yok 30 metreden vurulan şutlar sadece dua edin bir puan aldığınıza .D

2|0
    0|0
  • arkadaşım öncelikle hangi pozisyona girdikte atamadık ataklarımız çok cılızdı salih iyi demişsin evet en azından sabri gibi topu türübüne göndermiyo cce alanına indirebiliyor ama çok yetenekli değil klasik anadolu topçusu işte telles gelirse ne değişir evet biraz daha hareketleniriz belki ama benim bu seneden bir beklentim kalmadı sezon başından beri çok kötü oynuyoruz süper kupa maçından sonra belliydi zaten takım sahada yürüyo ve bunun bu sene değişmesi zor

1|0
    0|0
  • bruma antepe gidcecekl antep yatacak etik depil diyen fbliler noldu sizin klub olmanız etik değil en başta

1|0
    0|0
    • Galatasaray bir deniyeyim belki tutar dedi ama antep yemedi olay bu

• hadi yavrum biz kötüyüz diye kendinizi bir bok sanmayın siz bu kadroyla avrupada bir bok yiyemezsiniz tabi gidebilirseniz

• üzüldüm ancak üzüldüğüm nokta puan kaybetmemiz değil kötü oynamamız oldu gerçekten çok kötü bir futbol oynadık bundan 2 sene önce oynadığımız futbolu görüyordum da kaybetsek de işte benim takımım diyebiliyorduk geçtiğimiz 2 sene Fener maçları da dahil tüm maçları forse ediyorduk ancak şimdi antebe bile diş geçiremiyoruz işte üzüldüğüm konu bu Şampiyon olmayı çok isterim ama hak ediyormuyuz orasını da bilmiyorum işin aslı derinlerde bu muhteşem ivme yi sonlandıran yönetim mesuldur bundan.

1|0
    0|0
  • begenmedım oyunu

cunku kazanmak ıcın ortada bı oyun olmadı

performansını en begendıgım oyuncular muslera ve melo oldu

sistem bı macta 2,3 kez nasıl degısıyor aklım ermedı...

senın erdımı uygunmu sence?

1|0
    0|0
  • kızım sende "Galatasaray" la ilgili konu aça aça "Expert Level" oldun he :D

bende Fenerbahçe'den mi yolumu bulsam napsam :P

1|0
    0|0
  • kardeşim ben ilerde ne olur bilmem ama kanaatimce fener şampiyon olur.biz de türkiye kupasını alırız.sonra yaz sezonunda takımda büyük değişiklikler yaşanır.transfer konusunda özellikle.sonra süper kupada fenere koyar geçeriz.2014-2015 sezonunda şampiyonluğun en büyük favorisi oluruz.

1|0
    1|2
  • Melo-Semih-Muslera-Sniejder dışındakileri bir çöpe atalım

1|2
    0|0
  • Öncelikle fenerbahçeye gönderme yaptığın için cevap vereyim puan farkı açıldıktan sonra galatasaray fenerbahçeyi arenada yense ne olur yenemese ne olur.

Soruna gelince mancini galatasaraya italyan futbolunu aşılamaya çalışıyor ama bunun işe yaramadığı ortada türkiyeye italyan futbolu yaramıyor bu çok açık ve net mancini aklındaki sistemi uygulamaya çalıştıkçada puan kaybına devam, fatih terimin oynattığı sistem olsaydı puan farkı bu kadar açılmazdı belkide

1|0
    0|0
  • İlk defa Rıdwan Dilmen doğru söyledi . Kenarda Mancini değilde sanki Ergin Ataman vardı , Bu kadar çok taktik değiştirlmez bu nedemk kadroyu dizemiyorm an an taktik mi değiştirilir. Yanliş taktik , oyuncuların mevkileri yanlış bir sürü yanlış şey var. Sorun büyük.

1|0
    0|0
  • öyle bısey yazmıcaktım ama sen Sizin cevabınız arena'da verilecek daha durun. bunu yazarak kıskırtıyorsun bizi :)

2|1
    1|0
  • arenada renktasların aglıcak evet FENER şampiyon 20 puan farkla gelicez oraya :)

1|3
    1|1
  • bu futbolla şampiyonluk çok ama çok zor takımda ruh gitmiş bir tek melo sneijder ve musleara oynuyo diğerleri berbat bence

1|0
    0|0
  • öncelikle gaziantepspor sergen yalçın yönetiminde çok iyi maçlar çıkardı hafife almamak lazım.galatasarayın bu oyunlada fenerbahçeyi değil arenada mahalle macında bile yeneceğini sanmıyorum.

0|2
    1|1
  • Ben Melo stoper oynasın demedim ki.. illa 3-5-2 oynayalım da demedim. Melo sezon başından beri takımın en iyi oyuncusu ve kesinlikle orta sahada oynamalı.

1|0
    0|0
  • sampiyonluk hayallll

0|0
    1|0
  • ŞAMPİYON FENER,6s ile aramızdaki puan farkı rahat 15-20 olur .

0|2
    2|2
  • Galatasaray demeyin soğudum şu futbolu görünce bakalım bu puanları arayacağız

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Melo fena değildi mi?Takımın en iyisi en ruhlusu o en çalışkanı o.Nerde oynatırlarsa oynatsınlar hakkını veriyor.Sahada tek Melo'yu gördüm bugün.2 kişi daha onun gibi oynasa fark atardık.Salih de berbattı.Kesinlikle en azından şuan için Galatasaray standardında bir oyuncu değil.

Takımda istek yok.Çabalayıp yenilsek umrum olmaz.Ama kazanmak için hiçbi şey yapmıyoruz.Çabalamıyoruz.Umurlarında değil sankı.Galatasaray gerçekten istese her şeyi başarır.Sorun istememeleri..İstemiyolar ruhsuzlar.Sorunların çözülmesi gerek.Drogba-Umut tamamen ölüydüler bugün zaten..

1|0
    0|0
    • Maçı izlemedim ama herkes öyle söylüyor Melo çok iyiydi diye,stoperde oynadığı halde bu adam bu kadar iş yapıyorsa kendi mevkisinde hayal bile edemiyorum o zaman.

• Ya onu örnek alsınlar ya da onu klonlasınlar.11 kişiyle çıkacağımıza 3-5 tane meloyla çıkalım yeter:) tabi bir de kalede muslera olacak

• Salih dursun iyiyse ben kendimi atıyorum. Takım oldu deneme tahtası ya bir bok beceremeyiz biz bu gidişle.

0|2
    1|0
    • Bu sistemle ne bekliyorsun ondan?

• Gören de dicek harika bir oyuncu da bizim sistemde kendini gösteremiyo. Boş ve gereksiz bir transferdi. Zaten maçı bile izlememişsin. Duyduklarınla yorum yapıyosun. O yüzden boşve sen bu işleri.

• bu sene şampiyonluk gitti :(

1|0
    0|0
  • daha gaziantepi yenemiyorsunuz bizi nasıl yeneceksin

1|2
    2|2
  • hiç iyi olmadı yaa =/

1|0
    0|0
Yükleniyor...