Yalnızlığın dibinde olsaydınız ne yapardınız?

yaşadığınız yer küçük.

çevre yok.

doğru dürüst konuştuğunuz yakın arkadaşınız bile yok.

face twitter vs. kullanmıyorsunuz.

size teklif de gelmiyor çevre yok sizi gören de yok.

meraba meraba olduğunuz arkadaşlarınız var

beğenilen bir tiptesiniz ama yalnızsınız.

üniversiteye hazırlanıyorsunuz.

7 ay sonra küçük şehirden kurtulacak ve hayallerinizin şehrinde büyük bir yerde olacaksınız.

o zamana kadar böyle yalnız takılmaya devam eder miydiniz yoksa bir şeyler yapar mıydınız?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beni anlattın yemin ediyorum. Öyle yaşamaya devam ederdim . Annem ve babamın doğduğu köyde annemlerin 2 kızı olduğunu biliyorlar beni tanıyan yok ismimi bilen yok akrabalar dışında sürekli evdeyimdir dışarı cıkmak istemem kimseyle konusmam dertlerimi içime atarım. Yalnızlık kötümsenecek kadar kötü değildir. Hem insan yalnız değildir

1|0
    0|0
    • ben de öyleyim neredeyse ailem bile varlığımdan habersiz sürekli ders başındayım zaten sevgili filan yok gerçi istemiyorum da smsim yok facem yok twitterim yok hiçbir iletişimlik yerim yok zaten iletişimlik adam da yok öyle renkli not kağıtlarım uçlu kalemim kitaplarım özetlerim filan takılıyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 13

• aynı beni anlattın ne doğru dürüst arkadaşım var ne de başka birşeyim

face girmiyorum gerek yok

çok yalnız kaldım çok

1|0
    0|0
    • zor kardeş zor...

• hımm belki burada belki yoldaa ama dershane ortamı olur yinee

• dershanede de kitaptan kaldırmıyorum başımı :)

• He ya :'(

1|0
    0|0
  • Ben yalnızlığın dibindeyim gerçek söylüyorum,hem de büyük yerdeyim,internet var fakat teklif yok,tabi yaşım itibariyle üniversiteye falan hazırlanmıyorum,bazen ciddi şekilde umutsuzluğa kapılıyorum,arayanım soranım yok,nerde kaldın diyenim yok,ölsem bile duyanım yok,türküler şarkılar çok dokunuyor,kurşunsuz bıçaksız kalbimin yaralandığını hissediyorum,sanki kalbimin üstüne bir avuç köz koymuş gibi vallahi yanıyor ve sıcaklık bütün vücudumu sarıyor adeta,ağlıyorum çoğu zaman hıçkırıksız için için,mesela bugün sabah aynı durumdaydım,ben yemeği yer sofrasında yerim,hem yemek yiyordum hem ağlıyordum,gözyaşlarımdan sofra bezinin baya da ıslandığını gördüm,lokmalar boğazından geçmiyor insanın,tabi hayallerim de oluyor ,bir sevdiğim olsa diyorum,o uyurken gizlice gitsem kırlardan çiçek toplayıp gelsem baş ucuna koysam,kahvaltıyı hazırlayıp ellerimle ona birşeyler yedirsem,ona her zaman sevgi sözcükleri ile hitap etsem diyorum,işte boş hayal,şükürler olsun sağlıklıyım,başka bir sıkıntım da yok,fakat bu yalnızlık bir kabus gibi Allah zor durumda olan herkese yardımcı olsun diyorum.

0|0
    0|0
    • bilirim bilirim... ama bir bakıma güzel bizim yalnızlığımız. bazıları var ki onca arkadaşının arasında yalnız bazıları da var ki kendi yalnızlığında yalnız :)

• aslında düşünülecek durum aynı şekilde yaşayıp 7 ay sonra o büyük şehirde yaşamaya başladığında aklından geçenleri yaparsan bak kıza ünv kazandı kabak çiçeği gibi açıldı derler! şimdi birşeyler yaparsan o küçük şehirde laftan sözden korkarsın! o yüzden kimsenin aklıyla değil kalbinin sesini dinlemelisin bence!

1|0
    0|0
  • Buyuk sehre gidip yoldan cikacagima bir omur yanlizligin dibinde olmayi tercih ederim

0|0
    1|0
    • yoldan çıkma filan yok ya zor bir bölümde okuyacaksın dersten kafan kalkarsa gezersin ama farklı bir şehir sonuçta

• Ben bole diyen cok kisi gordum aileden uzak kalinca biraz ozgurluk onlara iyi gelmiyor

• herşey kader, zorlamaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Bu aralar dibindeyim ve Mutluyum. Sıkılınca bilmiyorum ne yaparım :)

1|0
    0|0
  • yalnızlığın dibindeyim zaten ve tadını çıkartıyorum

1|0
    0|0
  • Anlattığın hikaye sana mı ait?

1|0
    0|0
    • yok bir arkadaş :)

• bence de :)

• Hadi bakalım bol şans,görüşürüz.

• sabret.

1|0
    0|0
  • Sonuca bakarım ennihayetinde böyük şeere gedeyon böyle düşün :D

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman yanlız olamasın çünkü tanrı hep yanındadır...

0|0
    0|0
  • az hayal kur mk.ünide bir bok olmuyor ;) yalnızım ben de .değişen bişey yok.hergün o partiden bu partiye hayat yok.zor bir bölüm şeçeceksen sik gibi bir hayat seni bekliyor demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...