Bayanların çoğu yalnızlığı umursamaz mı? Yoksa umursamaz bir tavrın altında mı saklarlar hüzünlerini..

link

Bayanların çoğu yalnızlığı umursamaz mı? Yoksa umursamaz bir tavrın altında mı saklarlar hüzünlerini..

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu değil, çok az bir kısmı becerebiliyor bunu.

Umursamaz görünmekten bahsetmiyorum. Gerçekten umursamamayı..

Kadınlar oldukları gibi görünmeme konusunda erkeklerden daha güçlü. Gözlemlediğim kadarı umursamıyor gibi görünmek için arkadaşlar arasında beş yıllık kalkınma planı yapanlar..

Gerçekten umursamayanlar da var.

Üşendim yazmaya.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gerçekten umursamayan da var öyle gibi görünende

bunu söylemek de kolay değil kimine

kimi için kötü bir şey gibi saklanması gerek

güçlü olması ya da en azından öyle görünmesi gerek

vs. vs.

0|1
    0|0
  • Hiç umursamıyorum.

0|1
    0|0
  • Kisilik meselesi

Kişiden kisiye değisir bu durum

0|1
    0|0
  • Hiç umrumda değil

0|1
    0|0
  • umursamaz bir tavırla gayet de gizleler hüzünlerini

1|1
    0|0
  • Hiçbir kadın umursamaz değildir bundan adım kadar eminim. Sadece dışarıya karşı umursamaz görünürüz ki başkalarının bir tarafları kalkmasın ve bunu gerçekten iyi başarıyoruz.Yaşasın kadınlar!

0|1
    0|0
  • Ben umursamiyorum. Istedigim anda yalnizliktan cikarim istedigim anda yalniz olurum ben

0|1
    1|0
  • ben çok yanlızım ama dedığın gıbı umursamıyomuşum gıbı davranıyorum.guluyorum ama içten değil.kafamı yastığa koyduğumda ağlıyorum.

0|1
    0|0
  • Bende umursamıyomuş gibi görünüyorum çoğu zaman ama umursamamak elde değil bazı şeyleri yalnız kaldığımdada ağlıyorum falan napıyım anca öylecbiraz rahatlıyorum.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu aslında bana daha yazma deyip yazmamızı beklemeleri gibi bir şey. link

0|1
    0|0
  • Gerçekten umursamayan çok az kadın gördüm fakat umursamaz olmaya çalışan çok kadın gördüm

1|1
    0|0
  • Umursamazlığıda becerebilseler bi

1|0
    0|0
Yükleniyor...