Bir kaç gün hiç takmıyorum onu,sonra diğer gün morelim bozuluyor :(

Onunla ayrıldık sebebi benimleyken eski sevgilisini unutamaması, defalarca kez yalan söylemesi,yalan yere yeminleriydi. Sinirleniyorum aklıma geldikçe yaptıkları nefret ediyorum takmıyorum gün içinde hiç aklıma gelmiyor bile nerdeyse.. Ama sonra başka gün tüm gün boyunca canımı sıkıyor yaptıklarını düşününce üzülüyorum o yok yanımda diye. İyice dengesizleştim :( Nasıl kurtulucam bu ruh halinden?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Merak etme hep böyle olur, insanın içine dert olur ama geçer gider de... Eğer eski sevgilisini unutamamışsa onu kendi haline bırak, çünkü unutmak öyle kolay olan birşey değil. Kalitesiz bir ilişki yaşamaya gerek yok. Sabret, bir gün karşına tüm kalbi ile seni sevecek birisi çıkacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrılmanın üzerinden ne kadar geçtiğini yazmamışsın ama ayrılık acısı 1 yıla yakın bile sürebiliyo o yüzden kendine yüklenme bazı günler aklına gelmiyosa çok güzel bir aşamaya gelmişin demektir üzülmen çok normal ama o yanında yok diye olan artıları düşün bende yeni ayrıldım bu yöntemi uyguluyorum

0|0
    0|0
  • aynı durum bendede oluyor 1 ay oldu ayrılalı bir gün neredeyse aklıma gelmiyor ertesi gün sürekkli aklımda üzgün oluyorum unutulmuyor ama zaman alışacağız mecbur hayat devam ediyor onlardan önce de vardık biz

1|0
    0|0
  • Canim ayni dertten bende ayni durumdayim 7 aydir bazen aklima gelmio bazende bir resmini gordugumde oyle bir agliyorum ki anlatmam ya kendi elind guçluysen gecer benim gibi Gucsuzsen kafana takar hasta olursun benim gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...