Etrafınızda birine inat başkasını kullanarak evlenen veya çıkan varmı

Bu gun arkadaşımın söyledikleri türlerimi diken diken etti

Kız kardeşi aşık olduğu kişinin aşkına Karşılık vermediği için

Kendine aşık ama sevmedigi biriyle Evlendigi ni söyledi evlendigi kişinin de bundan haberi yok bu nasıl kin nasil nefret anlamadım nereye gidiyoruz neyin kafasını yaşıyorlar sizinde çevrenizde var mıboyle durumlar evlenen sevgili yapan falan

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• böylesi bir yerde illa patlak veriyor olan ailelere oluyr

0|0
    0|0
  • Saçmalık sadece

0|0
    0|0
  • Sırf inadı ve hırsı uğruna başka birinin duygularıyla oynayacak kadar düşmemeli insan.

0|0
    0|0
  • kimseyle çıkmadım sevgilim olmadı^^

0|0
    0|0
  • Ayy cok kotu birsey kolay kolay yapmam ama cok sinirlenirsem yapabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benzerini bende yaşadım ve hala hayatımdalar çıkaramam, arkadaşım bu kızı bana ayarlamaya çalıştı ben beğenmedim aradan bir zaman geçtikten sonra başka bir arkadaşım buna açılmış çıkmaya başladılar, aradan uzun bir zaman geçtikten sonrada bunlar nereye gitseler benide çağırıyolar ben gitmek istemiyorum arkadaşımın ısrarları yok eve kapanıyosun demeleri yüzünden gitmek zorunda kalıyorum, bir gün bu kızı otobüs durağında otobüse bindirmek için beklerken bir mevzu açıldı bu kız pat diye karşındakilerin kıymetini bilmezsen böyle olur gibisinden bir cümle kurdu bir anda afalladım arkadaşa çaktırmamak için konuyu değiştirmeye çalıştım neyse şuan bunlar evli ve ben bunları hep görmek zorundayım :(

0|0
    0|0
    • Onlar mutluluk rolü yapiyor aldanma gül geç bilinç altina girmeye çalışıyor bence

Ya kop onlardan ya da onlarla yaşamayı ogren

• kopamam çocukluk arkadaşım, zaten iş güç mücadele derken fazla görüşmüyoruz, fazlada takmıyorum senin yazdıklarını okuyunca bende anlatayım dedim

Yükleniyor...