Türkler futbolu yanlışmı biliyor acaba spor olduğunu nasıl unutuyoruz?

Gaziantepspor ve galatasaray taraftarı karşı karşıya geldi taş sopa yumruk yumruğa kavga başladı ortalık savaş alanına döndü neyin kavgası bu sporu terörizm haline getirmek neden? Artık futbolun spor olduğunu eğitimle anlatmalı insanlara başkada çaresi yok

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu şeyler evet eğitimsizlikten kaynaklanıyor çoğunlukta ama yapacak bir şey yok bizim burada oturup konuşmamızla işler hallolmaz bu sorunu her şeyden önce devlet çözmeli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu ben söyleyince kızıyolar..

0|1
    0|0
    • Kızanların terörizme sempati duyduklarını düşünüyorum.

Önceden bir takım taraftarı ceza alınca cezalı olan maçların sadece kadınların ve çocukların izlemesini ayrımcılık olarak görüyordum ama yanılmışım sporu şiddet olarak görenlerin statda işleri yokmuş

• türkiye deki taraftarların tahminen yüzde 80 i böyle..sonra gelip aşktan bahsediyolar..takım aşkı bunu yapmayı gerektirmiyor...

• Spormu ? Hadi lan günümüzdeki gladyatörlük o..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben artık türkiyede futbol diye bir spor dalı oldugunu düşünmek istemiyorum mafyalar yönetiyor hakemler taraflı taraftar desen satılmış adamlar sahaya iniyor adam karısıyla kızıyla maça gidemiyor bir sürü soytarı küfürler falan. çok soğudum futboldan vazgeçemiyor insan ama ben tv başında ya da statta deli gibi heyecan yapsam ne olacak satılmış bir maç satılmış oyuncular falan diye aklıma geliyor hiç bir şey hissetmiyorum sonra futbola.

0|0
    0|0
  • Spor medeni insanların uğraşı ben güzel Memleketimde çok az kişinin medeni old biliyor ve görüyorum.

0|0
    0|0
  • Futbolun zevki, tribünden karşı tribüne laf atarak zevkli olur. Sokaklarda taşla sopayla değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...