Haberi olmayacağını bilseniz, özel yazışmalarını okur musunuz?

Sevgiliniz ya da hoşlandığınız bir insanın eski telefon mesajlarını, facebook yazışmalarını veya özel olarak yaptığı her türlü konuşmayı elinizde olsa okuyup ne konuştuğunu öğrenmek ister misiniz?

Aslında etik bulmadığınız bir olay olmasına rağmen o bunu bilmeyecek olsa ve elinizde böyle bir fırsat olsa değerlendirir misiniz yoksa asla doğru olduğunu düşündüğünüz davranıştan vazgeçmez misiniz?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• aptalı oynamayı sevmem ama bazen gerçekler canımızı çok acıtabilir bildiğim ve gördüğüm bana yeter zaten zaten şüphelendiğim bir şey varsa hissederim ben ne halt karıştırdığını kimi unutamadığını anlamayacağımı sanıyorsa çok yanılmış tek bir mesajla duymak istediğimi altında ne var ne yok anlarım merak etmesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tabiki karıştırırım.:)o firsati asla kacirmam.delimiyim.:))))ama belli etmem okudugumu.yada ederim.cok fena cadılık yaparim.bundan sonra gör bak bende yapıcam diede tehtit ederim.ve yaparimda.ama okudum diyelim.bi sey cikmadi.temiz cikti.iste o zaman 584829299 kez daha aşık olurdum sevdicegime.:)))

0|0
    0|0
  • Birşeyden şüpheleniyorsam artık bıçak kemiğe dayanmışsa ancak ozaman ondan izin isterim ver bakıcam derim, vermezse zaten cevaptır herşeye..

0|1
    0|0
  • Eski konuşmalarini neden okum merakim olsun ki,eski sevgilisi ile konuşmasi varsa

ve kisi bunu okuyup kiskaniyorsa en sacma sey olur bu :)

Eskileri okumam ama hayatinda ben varsam bazi seylerin kilitide bende olmali :)

0|0
    0|0
  • Göreceklerim karşısında kendimi hazır hissediyorsam okurum,üzülecek olsamda okurum ya o araştırmacı ruhumu dizginleyemem :)

0|0
    0|0
    • araştırmacılık değil ki o merak sadece :)

• tabi ki okurum başlarım böyle işin eetiğine adam bizim ağzımıza ediyorken etik mi düşünüyor

0|0
    0|0
  • okurum kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Okurdum bıkere yapmıştım ama yakalandım ya. Sonrası felaket:DDD

0|0
    0|0
    • hmm yanlış bir şey :)

• Evet sevgı oldugu kadar saygıda olmalı ama merak işte naparsın:)

• Okurum.

0|0
    0|0
  • Hic bir turlu okumam haber olacagi icin degil ama gorecegim seyleri kaldiramayacagimi bildigim icin..

0|0
    0|0
  • okurdum :) benim hakkımda konuşmuş mu veya hoşlandığı biri var mı diye merak ederdim.

0|0
    0|0
  • bn hergün okuorm zati o da biliyor :D

0|0
    0|0
    • :) gizli dğeil ki o zaman bilmese dedim ben :=

• hm yne okurum her halükarda :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Merakımdan okurdum açıkçası, ama asla onlarla bir yargıya varmazdım, merak işte. Ama şunuda söylemeliyim ki; ben sevgilimden bir şey saklamayacağım için benden de birşeyler saklamasını istemem.

0|0
    0|0
    • dürüst olmadığını anlayabiliyor insan bazen bazı şeyleri öğrenince

daha sonra da aynı şekilde düşünmek mümkün olmuyor

• Aynı şekilde düşünmememin sebebi olursa bana karşı yalanları olur ki onada hiç bir şekilde tahammülüm yok.

• izin isteyerek okumayı denedin mi h iç gizli yaparsan sonra ona hesap sormaya kalkarsan sonu ne olur sence

0|0
    0|0
  • okumam diyen yalan söyler,

çok ama çok yanlış bir davranış, ama bu insanın ruhuyla alakalı bir şey

0|0
    0|0
  • içindeki melahati serbest bırak

0_0

0|0
    0|0
Yükleniyor...