Erkekler cevaplasın , çekici kız algınız nedir ? İtici bulduğunuz ayrıntılar nelerdir?

Hangi tavırlar çekiyor sizi mesela? Boy ne kadar önemli bir ayrıntıdır? Bazı kadınlar odaya girer ve odanın havası değişir bu neyle ilişkiledirilebilir? Böyle sorunca olmadı ama siz anladığınız kadarıyla yorumlayın. Beni Pelin Akil'e çok benzetirler , bilemiyorum güzel bir kız mı değil mi ama farklı ortamlarda benzetilirim.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bana çay getirmesi çekici kılar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Uzak durması , az bakması , yere bakara

k yüryen kız,sakin tatlı hassas olusu,bni aşaglamayn ,olgun,

Beyaz tenli olur genelde , gözleri siyah ve k

ahve rengi,kibar, utangaç da olBlyr , benim hosuma giden karakteri tani

2|0
    0|0
  • boy kilo 160 50 olabilir sarışın olması bir ayrıcalıktır yani benim icin.göz rengi önemli değil .az gülmeli gülüşleri kısa bir tebessüm ya da kısık sesli kahka olabilir. her gün aynı kıyafeti giyen birini cizgifilm karekterine benzetirim. buluz örgü şapka diz boyu etek ya da yeşil ya da kot panyolon ayakkabı olarak babet ya da konvers.

0|0
    0|0
  • türk kızının boy ortalaması fazla uzun olmadığı için bu şık önemli değil, çekici kız benim için bakımlı giyinmesini bilen ağır başlı kızdır, iticilikde yılışık şaka yapmaya çalışan herkesle labali olandır

0|0
    0|0
  • ilk başta ağır başlı olacaksın giyinmesini bileceksin ve labali olmayacaksın zaten dış görünüş önemli değil her bayan makyajla Angelina jolie olabilir

0|0
    0|0
  • Gözler ve gıyım ama herkeste algı farklı olur hangı göz ve nıyetle baktıkları önemli ama genel olarak gözler ve gıyım.

0|0
    0|0
  • daş gibi :D

0|0
    0|0
  • Kumral olması ve kalbimi s i k i p bırakabilecek bir kız olması yeterli.

0|0
    0|0
  • tarif edemiyoz görünce mesela megan fox

0|0
    0|0
  • tırnaklar , saçlar , ses tonu dikkatimi çeker .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...