Erkekler gibi bayanlarda konuşuyormu?

Biz erkekler bir araya gelince genel olarak ya futbol konuşuruz ya da karı kız konuları, peki bayanların bir araya geldiklerinde konuştukları konular neler? her konuyu rahatlıkla konuşurmusunuz?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanımızda erkek ya da bir büyük yoksa konuşuruz ama ortama göre değişir. Samimi olduğumuz kişiler varsa ünlülerden başlar adet dönemine kadar uzar konu.

0|0
    0|0
    • ya samimi bulduğum için soruyorum, bayanlar neden kendilerini çok edepli gibi göstermeye garet ederler, edepsizlik yapıyorlar demiyorum, yani neden şeffaf değiller

• vay be bak bunları bilmiyordum :) delilik derken neler mesela

• hersey olabilir, kisilikle alakali. Ben mesela sessiz sakin bir insanken yakin dostlarimin yaninda bagir cagir manyak konusmalar yapabiliyorum. Cekingen bir insanim her konuda rahat degilim ama arkadaslarimla her konu konusulabilir.. Oyle. Yeter ki kiminle nerede nasil konusman gerektigini bil. Bence kasmaya gerek yok yok o ayip yok bu ayip. Ayip yerine goredir bence :)

• saç boyam nası olmuş yemeklerden felan

0|0
    0|0
  • dedikodu erkekler kim daha gzl evlilikte ilk gece falnn

0|0
    0|0
  • erkek konuları , acaba şununki kaç cm falan

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• valla duyduğum kadarı ile kız ortamı erkek ortamından daha küfürlü geçiyomuş :D

bizde dünyanın en saf insanları bir ortamda bayan varsa kendimize hakim oluruz :P

0|0
    0|0
  • Evet konuşuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...