Siz ne düşürsünüz bu konuda..

sevgilinizle knşurken arada bir knşma geçse ve bu knşmada ni nevi size hakaret etse yni ben düşündüm şöyle ki hakaret yani ben bidaha konuşazdım şahsen nese o konuşmada şu yönde; sen anlamassın beynin almaz öyle şeyleri ya da beynin küçük aklın küçük gibi bir konuşma geçse sonrada şaka yaptım hemen alıneden dese hemen o an her şeyi unutur muydnz yoksa konuşmayıp hatasını anlamasını sağlardınız?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bir beyinsizle birlikte olduğuna göre baş beyinsizde sensin sanırım der ağzını burnunu kırar çıkardım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• erkeklerın kızlara karsı olagan tavrı bu sekılde , ona bu laflarından dolayı ıncınmedıgını goster kırılsan da bellı etme , cunku cok acı cektıgınızı anlıyoruz bu sozlerden sonra ve ılk saldırı aletımız oluyor busekılde konusmak

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin ama öylede hatasını anlamaz

• hatalı oldugunu zaten bılıyor tekrar anlamasına ne gerek var , zaten suclu hıssederız kendımızı ama canının yandıgını bellı etme , sakın kalmayı basarırsan bu yoldan vazgecer , tekrar yenı sacmalıklarla cıkarsa baska sekılde senı yaralamaya kalkarsa art nıyetlı derım cunku her erkegın aklına gelecek yontem bu dedım ya

Kızlar Ne Diyor 3

• Hadım ederdım

0|0
    0|0
  • bi kıza bu şekilde konuşulmaz ne olursa olsun. hemen affedersen yüz bulur. biraz burnu sürtsün anacım ne bu rahatlık :)

0|0
    0|0
  • Şaka yaptım diyorsa s*ktir et, hayır gelmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...