Off lütfen akıl verin ne yapayım şimdi ben ne olur 2 dk nızı ayırın

Nişanlım işi dolayısıyla sürekli şehir dışında haftanın 4 ya da 5 günü orda kalıyo ve ev tutmuş arkadaşlarıyla çok yoğun çalışıyorum diyo ve hiç zaman ayırmıyor bana dün de akşam 10 da mesaj attı bana biraz mesajlaştık sonra bana sabahtan beri yollardayım uzanacam biraz dedi bende tamam dedim bende uyuyacam zaten dedim. Sabah uyandım ve direkt onun self servis şifresi bende olduğundan gece ne yapmış diye bakmak istedim baktığımda da benimle mesajlaştığı saatte başka bir numaraylada yazışmış ve tam 12 buçuğa kadar :(( sizce fesat mı düşünüyorum yoksa yüzüne vurayım mı ne olur akıl verin

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sorma bir kaç gün daha incele aynı şeyi yapıyorsa fesatlık ara boşa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ooo guzel bence mesajlastigi numarayi ara direk kiminle gorusuyorum bende devlet su islerinden borcunuz filan nerdensiniz onun o kaldigi yerden cikicak kesin :)

0|0
    0|0
    • Aradım kapalıydı

• seni üzmek istemem ama eğer normal bir erkek arkadşıyla olsa mesajlaşması neden sana uzanıcam diyo ve sonra onla mesajlaşmaya devam ediyoki yani değilmi ama belki başka sorunda olabilir onu halletmeye çalışıyoda olabilir belki senin bilmediğin söyleyemeyeceği bir konudur. bence numarayı mutlaka ara

• oluruna bırak eğer kürkçü dükkanıysan döner dolaşır gene sana döner ;)

0|0
    0|0
  • seni kullanıyor ve sen polyannayı oynuyosun. vah vah çok yazık..

0|0
    0|0
  • yüzüne vur ama tatlı dille belki başka bir sorun vardır ?

0|0
    0|0
  • sor için rahatlasın kafayı yersin

0|0
    0|0
  • belki yedekte birakiyordur bnce hic bisey olmamis gbi devam et zaten ondan sıkıldım i sana doner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• vur yüzüne.

0|0
    0|0
  • bencede bırkacgun daha takıp et sonra ara o numarayı bence bay bayan kımmıs ögren sonrada ıstedını yapmakta özgursun ama kararını dusunupte ver bunları sımdı yapıyorsa ılerdede yapar

0|0
    0|0
    • Of çok kötüyüm ya aradığımda bayan çıkarsa :(

• sen neden kötü oluyorsun onu anlamadım cıkarsa sende ona göre davran artık dıyorum ya da kendın bılırsın aldatılıyosan ve bunun farkına vardıysan yapıcak tek sey ayrılmak ha ayrılmam cok sevıyorum öluyorum dıyosan katlanıcaksın sevgıde artık para etmıyor bende sevdım evlendım aldatıldım göz yumdum sonra sıddet felanda gırdı ısın ıcıne sabredebıldım kadar durdum ama olmadı bosandım bunlar gercekler sımdı böyle mutluyum

• ben olsaydım sinir küpü olurdum ama sinirlenme belki bir arkadasıyla mesajlasmış olabilir hemen kötü düşünme ama sor sakin bir şekilde ama hergün sana uyuyucam deyip aynısı oluyosa bir halt karıştırıyodur.

0|0
    0|0
  • Sormakta fayda var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...