Bugün oynanacak Galatasaray-Gaziantepspor maçı nasıl sonuçlanır?

Öncelikle tüm Galatasaraylı arkadaşlarıma selam:) 2.yarıya asıl bugün başlıyoruz karşımızda Sergen Yalçın'lı bir Gaziantep olacak güzel bir maç olacağını düşünüyorum.Saat 19:00'da maçımız başlayacak ve deplasman yolundayız.Ligin ilk yarısında Sneijder ve Burak'ın golleriyle 2-1 alt ettiğimiz Gaziantepspor'u yine aynı tarifeyle yenmek istiyoruz,hatta daha iyisini yaparsak çok güzel olur.Biliyorsunuz ilk 5 hafta çok önemli,Kasımpaşa ve Beşiktaş daha ilk haftadan 2 puan kaybetti umarım bu şanssızlık bizi de vurmaz.İç sahada aslında iddialı bir ekiple karşı karşıyayız ama biz zaten mücadele edersek bizi yeneceklerini hiçte sanmıyorum yeter ki 3-5-2 dışında başka bir sistemi de denesin Mancini,savunma hattımız çok kötü Telles forma giyemiyor.

Muhtemel 11 şöyle; Muslera,Chedjou-Semih-Hakan-Eboue,Melo-Selçuk-Sneijder-Emre,Umut-Drogba

4-4-2 görünüyor şimdi sistem kalede Musleramız var ve bugün Galatasaray taraftarı biraz daha heyecanlı olacak bence çünkü Burak ilk 11'de yer almayacak.Ve genç Emre'yi de görme şansımız olacak,Aslanlara başarılar dilerim umarım 3 puanlık bir hediye verirler bize,gerçekten morale çok ihtiyaç var.Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bence 3-5-2'de sorun yok da savunma üçlüsünün ortasında oynayacak oyuncuda problem var. Mancini o yüzden stoper istiyor geldiğinden beri. Semih gibi kesici, Chedjou gibi güçlü, Melo gibi topu oyuna sokabilen ve Dany gibi hızlı bir oyuncu gerekiyor. Kısacası kusursuz bir stoper lazım. Juventus'ta Bonucci oynuyor. Bize de öyle biri lazım. Maça gelirsek Burak'ın olmamasıyla beraber gol yollarında sıkıntı yaşayabiliriz. Sneijder'ın önderliğinde maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Fenere gelince hepsi son dakika golü yiyip boyun eğiyor... Bize gelince türkiyenin en büyük takımından puan alayım namım yürüsün hesabında i.neler...

Hakan balta sabri emre çolak bu takımda oynamamalı

Bu snaydir denen adam gitsin 4-4-2 ye dönelim bu kadroyla kök söktürürüz

Snayderi alan adamda gitsin

Chedjou, dany nedir ya...

Semihin yanına ömer toprak ya da serdar aziz

Sol bek telles sağ bek hamit

Göbek melo selçuk selçuğa iyi bir alternatif bulunmalı oldum olası sevmem

Sol kanat kim olsa farketmez sağ kanat bruma

Forvette fernando torres - podolski

Yedek olarak umut ve burak

Işte hayalimdeki galatasaray

Özellikle torres gelsin adam çok zarif şık...

1|0
    0|0
  • Hakan,Salih,Eboue,Sabri,ceyhun bunların hepsinin allah belasını versin.Bu takıma alanlarında belasını versin.

1|0
    0|0
    • Salih çok iyi bir oyuncu ona yorum yapmadan önce iyi düşün bu sistemle Salih nah gösterir zaten kendini.

• :(

• Malesefff bende o surat ifadesindeyim :(

• gaziantep sıkıntılı durumda gs kanatlarını kaybetti sakatlandı 3 üde bu sebeple 3-5-2 oynayamıyor. çünkü bu taktikte en değerli yer kanattır. ama bugün maçın gollü geçmesini bekliyorum 2-2 falan bittebilir.

1|0
    0|0
  • bu kupa maçı değil bu şampiyonluk yolunda önemli bir maç bu takım nice juventusları madridleri manchester unitedleri arsenalleri devirdi antep bugün biraz zorlar ama yıkacağımızı düşünüyorum sneijder drogba umut bu 3ünden çok umutluyum 3 ünden de gol bekliyorum

1|0
    1|1
  • Galatasaraylıyım ama bu maçta Elazığ maçındaki gibi oynarsak 2-3 tane yeriz.

1|1
    0|0
  • sakat bruma ve yiğit gökoğlanın antep maçı öncesi antep'e kiralamak nelerin nasıl döndüğünü açıkca gösteriyor,bunu tam tersi fenerbahçe yapmış olsaydın galatasaraylılar hemen tarlarlar yeşermiş derdi ama kendi yaptıklarını görmezden geliyorlar eğer gs antep maçını kazanırsa o maç şaibelidir net!.

1|0
    1|2
  • Sergenli antep çok sıkı oynuyor galatasarayda sezon başından beri güzel futbol oynamıyor o yüzden işiniz çok zor 1 puan sizi sevindirmeli

1|0
    1|2
  • Güzel maç olacağını düşünüyorum antep kolay lokma değil skoru bilemem ama çok zorlanacaksınız

2|1
    0|1
  • Biraz önce biri gizlenip güzel bi' yorum yapmış ona güldümm.

- Ver bruma'yı al antep maçını asdmakl

1|1
    1|4
  • boyle bı ruh ve oyunla gerıye duserız...iddaa boyle oyunla olacaksa bır sey olmaz...kötü

1|0
    0|0
  • Galatasarayın durumu şuan hiç iyi degil berabere biter maç chelsi macına kadar kendine gelir inş.

1|0
    0|0
  • Ilk maç heyacanina sakata gelmeyiz ihşallah...son iki maçtaki taktikle olmaz melo aslan gibi orta sahayi dagitiyor ne gerek var defansa sonra selcukta tek kaliyor bir markaj gol mol yok sonra...

1|0
    0|0
  • Yazın, 2-0 bizde. (uA)

1|0
    1|1
  • Cimbom alır Diloş <8

1|0
    0|0
  • üst oynadım bakalım

0|0
    1|0
  • 3.-5-2 mac kazanmamız zor gözüküyor.4-2-3-1 ya da 4-4-2 cıkarsak alırız macı

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır.

0|0
    1|0
  • Gaziantep alır maçı ...

1|0
    1|0
  • 97% Galatasaray alacak

1|0
    1|0
  • bu yıl fb şampiyon kabullenin artık gene berabere kaldınız xd

0|0
    1|0
  • zaten sistem kafamı çok karıştırıyor oturtamadık adam akıllı bir şeyi. fatih terimin farkı ortaya çıkıyor

0|0
    1|0
  • zor bı maç olacak gs tad vermıyo ama beklemek lazım

1|0
    0|0
  • i*ne saray bruma karşılığında kazancak işte . ama sorun değil SİKE SİKE şampiyonuz .

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe'nin 6ında olmaya mahkumdur gese

1|0
    1|0
  • şampiyon olucaksınız bugun bir adım daha yaklastınız hahaha :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...