Kadınların en ölümcül silahı nedir?

link 14 Maddede kadınların ölümcül silahları... Eee kızlar kaç tanesi sizde var bunlardan veya sizin en ölümcül silahınız nedir? Beyler sizce kadınların en ölümcül silahı nedir veya senin en ölümcül silahın nedir?:)

Güncellemeler:
Çoğunluk gözyaşları diyor :)

0|0
21|30

En İyi Erkek Görüşü

• en etkilisi kadının gözyaşları gerisi teferruat. Kadının gözyaşları karşısında merhamete gelmeyecek erkek yok gibidir.

Hatta bilimsel araştırmalar bunu desteklemekte: Kadın ağladığı zaman gözyaşındaki bir madde erkeğin erkeklik hormonunda azalmaya sebep oluyor ve beyninin duygusal kısmı harekete geçiyor Böylece erkek birden merhamete gelebiliyor

Bence en etkili silahları =)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• cazibe var , koz var , tırnak var , göz yaşı var, topuklu ayakkabıyla güdümlü anne terliğini unutmamak lazım.

0|2
    0|0
  • o değil de, 14. madde de jung ji hoonun görüntüsü vardı.. gülümsemeden edemedim..

1|1
    0|0
  • hepsi süper :) ama bunlar klasik ben daha güzel yöntemler geliştirdim :))

0|1
    1|0
  • Ben istedigim zaman aglayabildigim halde erkeklere karsi kullanmam. Zaten hic erkeklere karsi bir isim de olmadi. Daha cok essek ve telefon sakasi ise yariyor. Dun pizza siparis etmistik ama haladan gelmedi mesela. Bazen ise yaramiyor ama neyse. Olduruculuk degeri %0.0005

0|0
    0|0
  • Çenemiz.

0|0
    0|0
  • Nümero iki, beş, dokuz ve on ikiyi kullanmışlığım vardır.

0|1
    3|1
  • 14. maddeki Bi Rain'i görmek iyi geldi.

teşekkürler :p .D

0|0
    0|0
  • bence 5 ve 9

0|0
    0|0
  • bence cazibemizi kullanabilmmemiz büyük bir silah :)

0|0
    0|0
  • silahım yok.

0|1
    1|0
    • Bu bile silah...

• İzledim... Kartlar dağıtılmış... Üç renk beyaz derim çekilirim ben artıladım ödeştik...

• haha hepside doğru :D

0|0
    0|0
  • Dişilikleri, ağlamaları ve suskunlukları şüphesiz

1|0
    2|0
  • Bakışlar..

0|1
    0|0
  • 1-4-5 hariç hepsi diyebilirim xd

0|0
    0|0
  • ERKEĞE ŞİDDETE HAYIR. BLA BLA BLA BLA

0|0
    0|1

• heheheehehe çok konuşmamız :D

0|0
    0|0
  • 12 de güzel

0|0
    0|0
  • Listeden gözyaşı ve cazibe mantıklı geldi, ama benim fikrim kişilik ve zekadır.

0|0
    0|0
  • bnce vajinaları

0|1
    5|2
  • kadınlıkları

0|1
    0|1
  • gözyaşı derler ama ben ne zaman biri uğruna gözyaşı akıtsam pek bir faydasını göremedim ağladığımla kaldım yani

0|1
    1|0
    • O dediğin ağlayan kesim genelde sadece ağlıyor ve arkasına bakmıyor. : Kafa karıştırıcı tipler onlar sen kafa karıştırmıyorsun muhtemelen :)

• ben çok duygusalım ama :(

• Duygusal ol ama seni ezecek kadar olmasın

Erkekler Ne Diyor 29

• Kadınların en ölümcül silahları tatlı dilleridir. Size önce "Kıyamam ben sana yaaaa" dedittirirler. Sonra tamamen savunmasız kalırsınız...

0|1
    0|0
  • gözyaşları elbetteki çünkü erkeğe hata yaptırabilecek tek şey aslında odur, uçkuru gevşekler bu klasmana girmez, onlar balıktır hemen tongaya düşer zaten.

0|1
    1|0
  • her zaman derim yine tekrarlıyorum kadının iki silahı var biri standartlaşmış olan gözyaşı diğeri ise ince bir zekaya sahip olmaları hem salaklar hem çok zekiler yani isteyipte yapamayacakları şey yok kadınla inatlaşmayacaksın

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Saf görünme ayakları.

0|1
    1|0
  • En tehlikeli silahları gözyaşılarıdır. Bu silah hepsinde var ve gerçekten çok tehlikelidir.

0|1
    1|0
  • Linke bakmadimda bence en olumcul silahlari ceneleri adami ipe goturur

0|2
    1|0
  • 12 numara:-) ikili iliskilerde eline bir koz gecirdi mi tmamdir. Mezara kadar lak lak lak kak knusur durur ayni şeyi:-)

0|1
    0|0
  • Göz yaşı...

0|1
    0|0
  • Goz yaslari.

0|1
    0|0
    • Ha bu demek degil ki her dedigi yapilacak. Goz yaslari, aglamakli ses tonu yikici darbeleri ama tecrubeliysen bunuda sik bir hareketle deler gecersin. Fark ettirirsen donuna kadar bu yolla alabilecek olan hatunlar mevcut. Dikkat etmek lazim :)

• GöZyaşları

0|1
    0|0
  • kadın = tehlikee

0|1
    0|0
  • Gözyaşı ve kapanmak bilmeyen çeneleri :D

0|1
    1|0
  • çene,cazibe,gözyaşı

0|0
    1|0
  • En sevdiğim silahları sırta geçen tırnaklar...

En etkili silahları zeytinyağı gibi hep haklı olmanın bir yolunu bulmaları...

0|0
    1|0
  • ikna kabiliyetleri.. hep hedef ON İKİ den vururlar genelde.

0|0
    0|0
  • onlar zaten başlı başına bir "kitle imha silahı" :)

ölümcül silahlara ihtiyaçları yok :D

0|0
    0|0
  • Bakışları...

0|0
    0|0
  • beyler bir şeyi açığa kavuşturalım eğer bu silahlardan kendinizi savunamıyorsanız zaten yetersiz bir erkeksinizdir. 1. hariç

0|0
    0|0
  • Hiçbiri Bana etkilemez gardaş ! :))

0|0
    0|0
  • çenesi en güçlü silahıdır

0|0
    0|0
  • 4 numara..narın ayaklarda kı topuklular ıcın hayır denemez :)

0|0
    0|0
  • kadın olmaları yeterde artar bile...

1|0
    0|0
  • kara kutuları..

0|0
    0|0
  • kur yapmaları

0|0
    0|0
  • sahte gözyaşları