Fenerbahçe Yönetiminin Bruma Transferine Etik Değil Demelerine Hakkı Varmı?

Fb Başkan vekili Abdullah Kiğılı açıklamalar yapmış başlarında o kadar dert varken bizim iç meselerimize karşıcak vakti nerden buluyorlar onuda anlamış değilim ama Bruma transferinin etik olmadığını söylemiş ama Basın sözcümüz Şükrü Ergün çok güzel bir cevap vermiş Ergün "Hem yurt içinde hemde yurt dışında şike yaptığı tescillenmiş bir takımın etiklikten bahsetmesi komik"demiş Bruma transferinde hukuğa aykırı hiçbirşey yok burada etik olmayan Fedarasyonun Bruma´nın sözleşmesini dondurmamasıdır sizin görüşleriniz neler?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynısını düşünüyorum zaten soru açmıştım buna benzer ama Fenerliler Fenerasyona güveniyor sanıyorum ki Galatasaray hakkında konuşmayı iyi biliyorlar kusura bakmasınlar ama bu sene eğer şampiyon olamazsak ve şampiyon Fenerbahçe olursa ben "Fenerbahçe bu sezon çok iyiydi o yüzden biz şampiyon olamadık" diye asla konuşmayacağım neler olup bittiğini tüm Galatasaraylılar biliyor çünkü.

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• evet var galatasaray ne kadar şikeyle ilgili konuşuyorsa bizde konuşuruz

0|2
    0|1
  • onların bu ligde olmaya bile hakları yok hatta kapatılmalı kulüpleri ancak öyle temizlenirler kökten

0|0
    0|1
  • Bencede yok onlar kendilerine baksınlar

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç kimsenin başka bi' takım hakkında konuşmasına gerek yok. Konuşan kendini küçültür, konuştuğu takımını yüceltir. Bunun farklarına varmaları gerekiyor..

0|2
    1|2
  • ne yapsın kığılı! galatasaray göstere göstere yapıyor bu işleri sonra kabak, yapmayan fenerbahçenin başına patlıyor. federasyon en çok sizi kolluyor en çokta sizden küfür yiyor

1|2
    0|4
  • Galatasarayın yaptığı tabiki etik değil ama bunu konuşmak Abdullah Kığılıya düşmez bence karışmamalıydı.

0|3
    0|1
  • hacı onlarda haklı sonuçta brumayı onların parasıyla aldık sağ olsunlar herzamanki gibi avrupa kupalarında bir başarı elde edemeyip elenerek bize bruma gibi bir oyuncuyu akzandırdılar kendilerinde konusma hakkını görmeleri çok normal :D

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe genel kurulunda "Galatasaray" konuşuluyorken bir Fb yöneticisinin böyle bir açıklama yapmasına şaşırmadım açıkçası. Bir atasözü vardı; "bakmaz kıçının samsağına çıkar dağın yükseğine."

0|2
    0|2
  • siz bizim ic meselerimize karıscak vakti buluyorsunuz ama transfer sikesi tabikide.

0|0
    0|0
  • Burumanin yerinde olsam casa basvururdum para icin degil ama , adami böyle sirtindan vurdukları icin adam sakatlanmis belkişu ancok duygusal bir halde destek olmak yerine 2 dakikada satisa getirdiniz suratiniza tükurmeye değmez insanda biraz hayssiyet olur

0|1
    0|2
  • ver brumayı al antep maçını

1|2
    1|3
Yükleniyor...