Gurur yüzünden konuşmadığınız eski sevgilinizin sizi affetmesi için ona yalvarır mısınız?

Aranızdaki tartışmalar yüzünden bir daha görüşmediğiniz ve gurur yaptığınız için barışmak istemediğiniz eski sevgiliniz veya sevgiliniz olmasını istediğiniz insan, sürekli aklınıza gelmeye başlamışsa ve gerçekten çok özlüyorsanız, bir şekilde eski tavırlarınızdan vazgeçip geri adım atıp onunla yeniden bir şeyler yaşayabilmek için ona yalvarıp yakar mısınız? O size karşı olumsuz tavırlar takınsa da içinizden gelen aşk duygularını gururunuzdan üstün tutar mısınız?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sana bir şey diyeyim mi aynısını ben defalarca yaptım karşındakinin bir tarafını kaldırmaktan başka bir şey değil bu inan. seni süründürecek umursamıyacak canını acıtmaya çalışacak üzülmen için her yolu deniyecek ben gururumu ayaklarımın altında defalarca ezdim aşkım için ama değmedi değmedi değmedi milyonlarca kez pişmanım denenmişi denemeyeceksin bak ben ne hale geldim bana köpek kadar değer vermedi işkence yaptı psikolojik baskılarla hayattan soğuttun derslerim berbat geleceğim tehlikede ve elimden bir şey gelmiyor.

0|0
    0|0
    • Allah yardımcın olsun ah bu erkekler değer veren kızın kıymetini niye bilmiyorlar

• ama yanlız kızlarmı erkeklerde bilmiyor kadir kıymet bazıları iki cins içinde gecerli

• genel bir durum sanırım bu, nasıl bir insan olursa olsun fazla ilgi ters tepiyor demek ki

Kızlar Ne Diyor 2

• ne desem bilemedim o anki sevgime aşkıma bağlı

0|0
    0|0
  • hayır yalvarmadım yalvarmam oadım atmiyorsa nie yalvarim gururu seçtim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...