Steven jobs bile bilgeyts gibi bir hırsızla baş edemediyse ben hiç bir şeyin geleceyini göremiyorum ..

Bir şeyi çalarak başarıya ulaşanlar varken nasıl gelecekten umutlu olabiliriz ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutfaktan gelirken dizim döndü galiba basamıyorum.

0|1
    0|1
  • Türkçeyi yine başaralı bir şekilde kullanmışsın kardeşim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• valla bir iphone kullanıcısı olarak şunu söylemeliyim ki steve jobs her fırsatta teknoloji piyasası tek ele düşmemeli herkes kullanabilmeli halkla daha çok buluşmalı demiştir ama en büyük kazığı hep apple sokmuştur steve jobsdan büyük soyguncu yoktur

0|0
    0|1
  • internetteki iki geyiğin hep hastası olmuşumdur. intel mi amd mi? linux mü wind mu?

apple-cılar hep amerikan kolejli kaymak tabaka gibi dışlanırdı. Tartışmaya dahil oldular bu durumda yani sdgfsd

0|1
    0|1
  • Amerikalo değilmi bunlar kökü hırsız pislik ha kapitalis ha komünist ne fark eder

0|0
    0|1
  • Sanal dünyanın kaderini elinde tutan adam. Steve Jobsda hırsızlık yaptı zamanında.

0|0
    0|1
  • o bir şeyi çalmayan kim var ki?(biraz felsefik oldu)

0|0
    0|1
  • ne çalmış ki hacı. bilgiyi mi çalmış. büyük söz ediyosun he bilgisayar dünyasının tarihini değiştirebilirsin :)

0|0
    0|0
  • stece jobs 1980 lerde yaptığı macintosh taki işletim sistemini direk xeroxtan çalıntıdır bilmiyor muydun bunu ?

0|0
    0|0
    • okadar çok hırsızlık varki bilişimde takip etmek zor ... sonuçta biz yenilikleri yaratıcak hevesimizi kaybediyoruz

• kimse masun değil steve jobs bile

0|0
    0|0
    • Evt ama o masunm olmadığını itiraf edebilecek kadar iyi

• doru aynı zamanda bişey iyi isi bunu o görürüdü ...

• evet ortada doğru veya yanlış diye bişey yok birşey gerçekleştiyse adil olan budur dünyanın kuralı böyle açabildiğin kapılar varsa o kapının ardındakiler sana açılmıştır

• Steven Jobs değil Steve Jobs

bilgeyts değil Bill Gates

geleceyi değil geleceği

Sen nasıl bir cahilsin a..k sonra da bir b.k göremezsin tabi yıkıl rezil

0|0
    0|1
  • BiLL amca ne yi çalmış pampa ?

0|0
    0|0
    • Geleceyi değil bro "geleceği"

• büyük söz ediyosun he bilgisayar dünyasının tarihini değiştirebilirsin :)

Katılıyorum 0 Katılmıyorum 0

Şikayet Et

Yükleniyor...