Var mı şöyle beni bir güzel.....

Derse motive edecek biri... Gaza gelsem şöyle.. Ağzı iyi laf yapan biri arıyorum.. Beni derse itsin sözleriyle... Psikoloğum neredesin ?

Güncellemeler:
Üniye tekrar hazırlanıyorum arkadaşlar malum bu sene şart..
Başlıkla dikkatinizi çekmek güzel. Normal bir şey yazsam kim bu saatte ders için bir şeyler yazar sı ki ? Neyse daha yaratıcı olmanızı beklerdim ve daha ciddi... Yahu atanızda diplomasız psikolok bile mi yok ya.. İçine kaçanın dan hani...

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Artık lise mezunlarının bir şey yerine konulmadığı dönemdeyiz ve kötü de olsa üniversite bitirmek zorundayız. Kariyer sahibi olmak, çevrende hatırı sayılır bir iş kadını olmak ve diğer kadınlara örnek gösterilmek için okumaya ihtiyacın var. Çocuklarına daha fazla şey verebilmek evde eşinle birlikte daha fazla konuşacak şey bulabilmek için ihtiyacın var.

Evde yemek yapmaktan kaytarmak, evinin kadını çocuklarının anası olacaksın Klişesinden kurtulmak, poponu devirip televizyon kumandasını eline almak için okumaya ihtiyacın var :)

Ailenin seninle gurur duyması için okumaya ihtiyacın var.

Evleneceği vasıfsız kızı arayan erkeğe kurban gitmemek için o diploma şart işte :)

Bu akşam keyfim yerinde psikolog modunda yazacak halde değilim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• komşunun kızı hacer,bak ne güzel okudu işini hazırladı yuvasını kuruyor.müyendizmiş nişanlısı sen hala otur anca çekirdek çitle pii bugünleri de mi görecektim

1|0
    0|0
    • başlığın durumunu güncellemen ile farkettim.bu kadar zekaya sahipken ders çalışmayacak kadar tembel olman yazık olmuş

• Bu yorum beni gaza getirmedi ama egomu çok pis okşadı... Ya o dediğini hocalar da söylerdi zeki ama çalışmıyor (klasik)

• sandığım kadar değilmişsin.kaba konuşmamak için tembel demiştim.neyse sıkıntı yok.ilerde anlatacak güzel anıların olacak:)

• başlığı yanlış anlayanlar :D

1|2
    0|0
  • Ne dersi bu saatte kizim git yat uyu . Hem okucan da nolcak ? Alt tarafi Çamaşir yikar bulaşik yikar çocuk bakar kocanin ayaklarini yikarsin. Para alcam diye adamdan 2 normal 3 kere sezeryan ile doğum yapmış kadar olursun. Okucan da nolcak ? Amaaan Koy g.ne rahvan gitsin dersin mersin.

0|0
    0|0
  • Elin kızları okur ayakları üstünde durur erkek denen o illetin eline mahkum olmaz sende böyle okumaktan geri kal sonra görürsün anyayı konyayı gah gız yemek yap dediğinde çıt etmiceksin ederim diyosan okuyup adam oluvirceksin... Muhtaç etmeyeceksin kendini...

0|0
    0|0
  • Bu sorunun başlığında b i İ P nelik var abi :D

Soruya bakıyosun 380 derece dönmüş :>)

0|1
    0|0
  • Ben mesela yapmak istediklerimi onume koyuyorum. Onumde bir sinav varsa onu basardigim zaman onlara daha kolay ulasabilecegimi kabul ediyorum. Sonra calisiyorum. Sikiliyorsan 30-45 dkkada bir ara ver. Aralari 10 dakikadan uzun tutma. Aralarda telefon, tv, bilgisayar gibi icadlardan uzak dur. 1 dakika bakayim dersin 1 saat olur hele geceyse uykun gelir derse devam edemezsin :)

0|0
    0|0
  • komsunun kızı coktan doktor cıktı. yüksek lisansını yaptı üstüne doktora yapacakmıs sen hala pinekle..

0|0
    0|0
  • ders çalışmamak için türlü türlü bahaneler...sonrası ya davulcuya ya zurnacıya...

0|0
    0|0
  • İtici güç senin içinde sadece az dayağın eksik :))

0|0
    0|0
  • ne dersi ya bu saatte

0|0
    0|0
  • başlık süper detay olmasa var tabi seni şöyle bir güzel...

0|0
    0|0
    • üniversiteye gittiğini hayal et düşünsene istediğin okulu kazanmışsın yeni bir hayat yeni arkadaşlıklar güzel olmazmıydı.ve seninle yarışan binlerce insan senin gibi soru sorup cevap okumak yerine şu saatte ders çalışıyor bu sınavı kazanman için onları da geçmen lazım.üniversite ortamı çok başkadır mutlaka yaşamalısın

• ne dersi* bu saatte

0|0
    0|0
  • başlıktan çok yanlış şeyler anladım ...

0|1
    0|0
  • tatil günü helede pazar bu güzel havada çalışır mı ? çık dışarı gez dolaş kendin için alışveriş yap.

0|0
    0|0
  • Icinden gelmedikten sonra ne desek fayda etmez. Herkes isteyerek calismiyor zaten. Sende sikila sikila calis.

0|0
    0|0
  • canını sıkma kadınlar okumasa da olur gidersin kocaya zaten en uygun olan da budur

0|0
    1|0
  • sadece başlığı okudum

0|0
    0|0
  • bunun sonu 'sevgiliniz bu hafta sizi eve davet ediyor' sorusuna döner söyleyim :)

0|0
    0|0
  • başlığı okuyup soruya iştahla atlamamla detayı okuyup döt olmam arasındaki süre ışık hızıyla yarışır

1|0
    1|0
  • napıyon sanki mal mal oturuyon bir işe yarasan fenamı olur

0|1
    1|0
  • burdayım canımcım

0|0
    0|0
  • hmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Ay ben seni varya kız ben seni sabaha kadar çalıştırrım derse yeterkibir kez ver yahu ondan sonra sabahlar olmasın hep ders çalışırız

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beyaz Q7 nle tatıle cıkıyosun egeyı bastan sona gezıyorsun ısının patronusun kimseyi takmıyosn işte bu ya daha ne

0|0
    0|0
  • Ders calısmazsan kalacaksın bak tayyıp 6 sene yasasını getırırse mezun olmayıda unut :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...