80'ler de yaşamak demek size neleri hatırlatıyor?

Voltran voltran voltran demek, comanchero demek benim daha sayabileceğim bir sürü şey...

80ler size neleri hatırlatıyor?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Star Trek (o zamanlar algılayacak yaşta değilsem de daha sonra benim için kazandığı önem adına...)

..susam sokağı, voltran, dallas, unchain my heart şarkısı (annem yüzünden), samantha fox vb. dinleyen, blue jean okuyan, dolabına sticker yapıştıran abi, sezen cumhur önal, leblebi tozu, pamuk şeker, origami, milliyet gazetesinin verdiği kartondan yapılan evler, annemin yeşil görünüp dudağına sürünce pembeye dönüşen korkunç rujları...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dolma saçlar, şalvar pantolon, teyp kasetleri, sezen aksu, topgun ve doğal olarak take my breathe away, dut ağaçları, 7eleven, şeker kız candy, himen, gülhane parkı kuklaları, semaver, zincirli kuyu mezarlığının gültepe ye uzanmamış hali avcılar plajı

0|0
    0|0
  • ispanyol paça pantolonlar,edy le büdü,kurabiye canavarı:))güzel geçirilen bayramlar,yılbaşıları,eros ramozotti:)kısacası çok da pahalı olmayan bi yaşam,herşeyin biraz daha kolay olduğu bi yaşam,sevgilerin yalanlaşmadığı yıllar ben bunları hatırlıyorum:)

0|0
    0|0
  • hiçbir şeyi... :(

çünkü ben 93 doğumluyum :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vay bee leblebi tozunu her yediğimde öksürüp yarısını dışarı fırlatırdım:) naim süleymanoğlu sayesinde altın çikolatalar vardı birde.misket,futbolcu kartları ve gazoz kapaklarında mahallenin ileri gelenlerindendim:)

0|0
    0|0
  • Yakari, vatka, şalvar kot, break dans, kurabiye canavarı, kabarık kıvırcık saçlar, cüneyt arkın, discotech, samsun fuarı (o zaman vardı) star wars

0|0
    0|0
  • 80 lerin sadece son 3 senesine yetişebildidiğim için pek bişey hatırlatmıyo. altıma yapan saçma biriymişim işte :) 90 ların başı gzüeldir ama.

0|0
    0|0
  • leblebi tozu, sulugoz, walkman, dev tabanli spor ayakkabilar, dis tellerim, pofuduk montlar, mercedes, alman rap i , pop-rock sentezleri, walkie-talkie maceralari, gelecege donus serisi...

0|0
    0|0
  • Milyon tane şey var;

Clementine, Cumartesiden cumartesiye, salçalı ekmek, şekerli yoğurt, patlayan şeker, leblebi tozu, Küçük Hanım (Luiz Alberto :) ), Dallas (Ceyar :) ), tek kanallı televizyon... Bir sürü, bir sürü şey...

0|0
    0|0
  • 80ler metal.

0|0
    0|0
  • Alışılmışların dışında:

Taş gibi Wrangler kot pantolonlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...