Hayatın elbet size sırt döndüğü günler olmuştur En kötü günüz ne oldu ? (Derleşme bölümü)

Hayatın elbet size sırt döndüğü günler olmuştur En kötü günüz ne oldu ? (Derleşme bölümü)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İftiraya maruz kalmistim ne bes para etmez insalar var bir bilseniz

0|0
    0|0
  • Sevgilimin benden ayrikip nisanlandigi gun :(

0|0
    0|0
  • Intihar edip hastaneye kaldirildigim gun en yakin arkadasimin ertesi gun biraz uzak kalmamiz gerektigini soylemesi ..

1|0
    0|0
    • Onlar bile korkmuş senden :)

• Yoo onla alakasi yok . Ben annemleri korkutmak icin boyle bisey yapmistim . Cok ustume dusuyolardi rahat biraksinlar biraz diye . Annemde surekli arkadasimi sayiklayinca arkadasima bagirmis felan gorusmeyin demis . Buda sinirlenmis hastaneden cikinca boyle soyledi bana . Suan eskisi gibiyiz

• Ailedeki birinden kazık yemek üstelik hiçbirşey yapmamışken bir anda soğudu gitti

0|0
    0|0
    • Siz halen o kişilige aile mi diyorsunuz ? :)

• Dememem gerek demi? Napiiimmm arkadaş yaa böyleyim :P

Erkekler Ne Diyor 3

• Hani o ellerde çanta , arkanda anne baba , giriyorsun ya o dar kapidan yaninda inzibat . İşte o an anlıyorsun neden ağladıklarini arkandan :)

0|0
    0|0
  • Reddedildiğim gün.

0|0
    0|0
  • yaklaşık on kişi bana saldırmıştı 6 yerimden bıçaklandım 25 gün şuurum kapalı hastanede yattım gözlerimi açtığımda yanımda sevgilimi aradım yoktu şaşırmadım sonra duydumki olayı öğrendikten sonra hiç aramamış sormamış meğer beni terk etmiş evlenmeyi düşündüğüm tek kızdı kaslı vücedumdan eser kalmayacağını yaşayıp yaşamayacağımın bile kesin olmadığını sakat kalma ihtimalimi öğrenince beni terk etmiş o bunu okumayacak biliyorum ama ona inat eskisinden daha sağlıklı daha iri daha kaslı olacağım birgün pişman olsun diye değil herşeye rağmen ne kadar iyi olduğumu görüp utansın diye umarım başarırım

1|0
    0|0
    • Inancın olduğu sürece başaracağını umuyorum o kızda bırak şerefsizliği ile yaşasın ;)

• eyvallah sağol

Yükleniyor...