Kapat

Değişik hareketler!.. Acaba acaba acaba?..

Çok hoşlandığım bir kız var. Ben yazmasam yazmaz, soru da sormaz hiç bana, ama yazınca mutlaka cevap verir. Yanımdayken de iyi vakit geçirdiğini düşünüyorum, ama biraz farklı ve zor biri. Hoşlanıp hoşlanmadığını çözemedim henüz, ama bugün farklı birkaç hareket yaptı ve ben de acaba dedim. Durduk yere bir sürü fotoğrafımı çekti. Her hareketimi çekti. bir de saçma bir içecek kapağını günün hatırası diyerek çantasına attı ve saklayacağını söyledi. Niye yapabilir bunları biri? bir umut var mı yani?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kız besbelli senden hoşlanıyo bir teklif et ne kaybdicekdin şansını dene

0|1
    0|0
    • Aynı şeyi bende çok söyledim birisine ama dinlemedi :)

• Lord o kişi okullar açılınca konuşmayı düşünüo tabi yanılmassa :)

• Dostum altta yazdığım yorumu oku ve git yapıştır teklifi... ben bilmem okul kapalı açık sade gösterişli :) :) :) korkma alacağın hiçbir cevaptan korkularımızdır bizi hep yenik kılan...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakin durma hemen acil korkaklik etme sonra pisman olursun iyi bir an kollayayim diye bekleme okulun acilmasini falan hic bekleme bulusma ayarla beklemk baskalarina firsat vermektir. Bunlari gectim yarina sag cikacagimiz belli degil ölüm var bu hayatta unutma . Bu pismanliklari yasadim cok kotu bir his ölüm meselesi en beteri durma hemen açıl kiza hemen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir adım atmış 3 adımla gelmeni bekliyo :) :) hayırlı uğurlu olsun :)

0|1
    0|0
    • Umarım öyledir. Uzun zamandır birinden bu kadar etkilenmemiştim.

• Doğru sölüosun :) bnce kızla aran bu kadar iyise açıl sonra pişman olursn

• biri deseki lan LooRd bunları sölüyon iyi güzelde sen neden yalnızsın be aga çok fazla yaşayıp tattığından mı yoksa sölediklerini yapamadığından mı diye :) ne cevap veririm bilemiyorum... :)

Yükleniyor...