Bende alkol bağımlılığı var hastalık değil ama ne?:(

arkadaşlar ben alkol kullanmaya 15 yaşında birayla başladım 18 yaşında votka ve viski içmeye başladım 20 21 deyken viski vokta şarap boğma bira rakı içmeye başladım günde 3 öğün su niyetine sek içerim aç karna ama anlatamam size aşırılığı 2.500 tl maaşımın 1500 tl sine yakınını alkole 250 300 ünüde sigaraya veriyorum içmek için çalışıyorum gibi bişe yani ancak şunu söyleyeyim.içmessem -20 derecede bile önce terlemeye başlarım sonra vucudumun heryeri kaşınmaya başlar dişlerim birbirine kenetlenir bütün vucudum titremeye başlar çatlarcasına sonra terlerken yanarken 1 anda üşüme çöker ancak öyle böyle değil

bildiğiniz uyuşturucu komasına girer gibi olurum alkol almazsam hastaneye gidicem bu şikayetle hangi doktor ilgilenir ve tavsiyeleriniz nedir? teşekkürler(bunu yazarkende viski içiyorum)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma şunu getirdin, epeydir de dinlemiyordum bak; link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sağlığınıza, emeğinize yazık ama bunu artık sizde istemiyorsunuz belli ki en doğru karar kontrol altına almak için tedavi görmeniz tabi ki alkol tedavi merkezleri , sigara bırakmak için verilen uğraşlar zaten çok yaygın yepyeni bir siz olmak için gecikmeyin.

0|0
    0|0
    • biran önce birşeyler yapmam gerktiğinin farkındayım

• Zikkiminin dibini ic her yerine baktir git check up yaptir ic hastaliklarina git o bakar gecerken psikologada ugra terapi gorursun

0|0
    0|0
  • dahiliyeye git sor. yönlendirir onlar tedavisi var böyle bağımlılıkların

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hataylımısın :) kardeş ölmeye azmetmiş gördüm seni bana sorarsan doğru adımlarla bırakmak mümkün psikiyatr a danış ve en önemlisi gerçekten iste bırakanı gördüm

0|0
    0|0
    • inşallah bırakabilirim

• inşallah gerçekten inanırsan bırakırsın destekte alırsan maaşını desteğe yatır bir süre olur umutlu inançlı ol bol şans iyi haberlerini almak dileğiyle

• amateme git tedavi ol

0|0
    0|0
  • vayy bee canım çekti.günah olmasa bende içerim.yanında puroda yak.neyse kurtulmaya bak karaciğer yetmezliğinden gidersin.biraz azimli ol

0|0
    0|0
  • senın acil hastaneye yatman gerek yasaman bile mucize

0|0
    0|0
    • :( acı ama doğru söylüyorsunuz

• kardesim onlarsızda hayat güzel sigara hadi tek tük azaltında alkol komaya sokar zamanla seni :D

Yükleniyor...