Kızlar yanları neden kazıtıyor ?

lisedeyken okulda bir kızda görmüştüm. saçlarının yanlarını kazıtmıştı. geçenlerde de yine böyle bir kız gördüm yine saçlarının yanları kazılmış. neden yapılıyor bu. bir anlamı mı var ?

Güncellemeler:
ben bunun bir anlamı olduğunu düşnüüyordum. apaçilik farklılık falan hiç düşünmemiştim. saçların şekli ile ilgili bir sorunu ortadan kaldırmak için falan. nasıl diş teli takarak dişleri uzun vadede düzelme imkanı varsa. bu kazıtma işleminide acaba bir faydası var mı diye düşündüm. bütün kafayı kazıtsa yine anlarımda (kemoterapi yanetkisi) sadece yanların kazıtılması beni düşündürdü.

0|0
122

En İyi Kız Görüşü

• Ergen Staylaa

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• emodur emo

0|0
    0|0
  • Apaçilik,ergenlik ya da hastalık ile herhangi bir ilgisi yoktur.Tarz denen bir şey vardır bilmem bilir misiniz her neyse kendine yakıştırıyorsa kazıtır kimsenin de yorum yapma hakkı yoktur.Rihanna bir apaçi ya da ergen değil ama onun da saçlarının yanlarını çoğu zaman kazıttığını hepimiz biliriz.Lütfen küçük düşünmekten artık vazgeçin.Saygılarımla...

0|0
    0|0
  • Amaçlarını aşmışlar artık

0|0
    0|0
  • stil tarz

0|0
    0|0
  • anlamsız , sacma aman dikkat cekmek olsun da nasıl olursa olsun .

0|0
    0|0
  • biraz ''farketbeniiiiiiii'' evet farkındayız kızlar,daha kötüsü olmazdı

0|0
    0|0
  • apaçi sııtayyla

0|0
    0|0
  • Belki hastalıktandır. Yada kendini farklılaştırmaya çalışanlardan

0|0
    0|0
  • Apaçi olabilir mi?

0|0
    0|0
  • apaçi olduğu için

0|0
    0|0
  • ya ergen ya da apaçi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• insana benzemek varken değil mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler neden farklı şekil yapıyorlarsa saçlarını kızlarda canları istiyor ve öyle yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...