En son nerenizi , nereye çarptınız? dsada

Evet, dün gece açlığın etkisi ile daldığım buzdolabından arakladığım pasta ve ekleri alıp içeri giderken, karanlıkta gece görüşümü açmadığım için direk kapıya geçirdim..

Açmadım ışığı işte, öz güven patlaması bir nevi..

Hatırası ise şişlik.. dsa

Var mı yakın zamanda , ya da unutamadığınız kazalar?..,

Gizli, küt..

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• İstem dışı değilde kapıda kalınca ve evde kimsenin olmadığını bildiğim halde bir umut diyerek sokak kapısına dizimi geçirmiştim. Bu işlemi 5-6 kere tekrarlayınca dizimden ayak parmaklarıma kadar inen bir elektrik şoku ile ananı bacını diyerekten baya bir saymıştım...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Daha dün gece gözümün içine sürdüğüm krem nedeniyle gözkapaklarımı sıkıca kapatıp yataga bulmaya çalışırken banyo kapısına resmen tosladım

1|1
    1|0
  • İki gün önce burnumu dolabın kapağına çarptım...biraz kanadı :(

0|1
    0|0
    • Nasıl bir çarpma o öyle, dünya ya gelen gök taşına kafa atar gibi mi dsadd

• Tam ışığı kapatmış yatağıma doğru ilerliyordum ki yatağın yanındaki dolabın kapağına çarptım.Kapağı açık unutmuşum...küt diye bir ses geldi neyseki burnum kırılmadı.

• 2-3 gün önce bacağımı yatağın köşesine çarptım.Dizimin altında kafam kadar bir morluk var pek yakıştı bana.

0|1
    0|0
  • En son koltuğun köşesine çarpmıştm yanlış hartlamıyosm

0|1
    0|0
  • yüreğimi, bir öküzün taştan kalbine çarptım..

0|1
    0|0
  • bu gün alışveriş merkezindeyken o kadar odaklanmışım ki yürüken koca bir saksıya çarptım..karizma yerle bir oldu tüm havamla yürüyodum oysa..khkgk

0|1
    0|0
  • bende buzdolabını açarken ayağıma salça kutusu düşmüştü çok acımıştı :(

0|1
    0|0
  • Ayak bileğimi sehpaya vurdum 2-3 gün önce halen ağırıyor.

0|1
    0|0
  • Saclarima krem ugulamak icin hizli bir sekilde basimi eğerken küvetin kenarina çaktim anım fenaa nasil şiddet arkadas beynim ters döndu sanki bir an

0|1
    0|0
  • Yüzümü duvara çarptım evde karanlıkta koşarken. Sonuç, burnum kırıldı.

1,5 ay önce.

0|1
    0|0
  • sanırım kapının kenarına çarptım karanlıkta

0|1
    0|0
  • Bu sabah uyanırken yataktan düştüm

0|1
    0|0
  • Sandalyeyi yüzüme çarptım. Taşırken ağır geldi tutucam diye kaldırırken yüzüme geçirdim.

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • geçenlerde doğrama tahtasını ayak parmagımın üstüne düşürdüm parmagım kan topladı :(

0|1
    0|0
  • kücük ayak parmağımı sehpaya çarptım çok acıdı uff oldum robin :(

0|1
    0|0
  • karanlıkta falan olmadı direk benim sakarlıgım kafamı mutfak dolabına gecırdım :) fenada acıdı hani

0|1
    0|0
  • belimi demire demiri belime öyle karıştı ortalık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bugün kontrol kalemini işaret parmağıma soktum.

0|1
    0|0
  • Yine bu saatlerde dolaptan bir dilim kek alıp sessizce odaya geçtim, laptop almaya yeltendiğim anda ayağımdaki 3 parmağı dolabın köşesine vurmuştum. :/

0|1
    0|0
  • elimi aspiratöre çarptım. sıvayla beraber geldi aşağı. gücünün farkına yeni varan süper kahraman gibi hissettim kendimi. sonra elim bu hissi bastırdı tabi : /

0|1
    0|0
  • geçen gece uyurken yataktan düştüm kafamı yanda duran sandanyeye çarptım...

0|1
    0|0
  • Mutfak dolabına köşesine hemde, evladımı gömsem o kadar acı çekmezdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...