Bugün rüyanızda ne gördünüz? Rüyanızda geleceği görür müsünüz?

Evet arkadaşlar ben bugün rüyamda kiralık katilleri öldürüyordum ama genelde her gün gördüğüm rüyalar gerçekleşir :/

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet gördüm.

sevgilim mutsuzdu. sonra ne olduysa 3 5 takım elbiseli adamın arasına düştüm. bana f1 yarışlarının yapılacağını söylediler ve pisti benim düzenlememi istediler. ortasında beysbol sahası olan daire bir pist yaptım ama kaldırım gibi birşey, oyuncak f1ler yarışır ancak. neyse yarış oluyordu sonra. ama düğün havasında geçiyor. kapalı teyzeler, çocuk çocuk vs vs. beysbol sahasının ortasında belediye başkanı günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapıyordu. sonra ilkokul çocukları şiir okudu falan. folklör gösteriler, tiyatro vs. sonra belediye başkanı ismimi anons ediyordu. gel gitarla marşımızı çal dedi. gittiğimde çimenlerin üzerinde gitar parçaları gördüm. sapı ayrı gövdesi ayrı bilmem neyi ayrı. ben bunu çalamam ki dedim

sonra uyandım işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kabus gördüm bildiğin..Lost taki diğerleri beni kovalıyodu..

0|0
    0|0
  • Rüyanda prensip olarak zaten gerçekleri görürsün. Bilinçaltının yansımasıdır.

0|0
    0|0
  • tabıkı gorrum. 04.26:17 den baslar 04:26:19 a kadar dunyayı fethederım, neptune pee ,

saturnde snowboard. oyle gecıyor geceler ıste...

0|0
    0|0
  • fazla film izleme.rüyalar ile amel olmaz.gelecekte görülmez...arada insanlara dogru yol için işaret verebilir ama her rüyaya ile de amel etmeyin.

0|0
    0|0
    • Benim rüyalarım gelecekte gerçekleşebilicek yollara dayanıyor ve o yollar da gerçekleşiyor. Beynim geleceğin parçalarını birleştiriyorsa benim suçum ne :/

• İnsan hergün belli bir saat rüya görür ama rüyalarının çok büyük bölümünü hatırlamaz, ben de hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • kara muratın kız kardeşi arap ayşe:D

0|0
    0|0
  • rüyalarla yola koyulmamayı öğrendim artık o yüzden dolayı rüyalarda buluşuyorum

0|0
    0|0
  • gelecegi tahmin ederim, 6, hissim kuvvetli herhalde. ne desem olmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben gördüğümü unutuyorum yaa bi defa ölmüş birisin gördüm beni çağırdı gittim ecelin yaklaştığına delaletmiş bekliyorum azraiLi

0|0
    0|0
  • Gördüm ama unuttum.

0|0
    0|0
  • Benimkiler değil de arkadaşımın gördüğü rüyalar bazen çıkıyo...

0|0
    0|0
    • Mesela ne tür

• Ben olayı tamamıyla görüyorum ama arada fark var

• Olabilir canım :)

• Gördüm.

0|0
    0|0
  • 6.hissim asırı kuvvetlıdır bugun ruyamda işyerını gordum ve ısyerıyle ılgılı bıseyler oldu gorduklerım oldu yanı

0|0
    0|0
  • link gördüm

0|0
    0|0
  • Çok saçma rüyalar görürüm.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...