Kadının hükmetmesini seven erkek?

Arkadaşlar,aşık olduğum insan kadınların erkeklerden bir adım önde olmasından yana.Ve hayatında olacak kadının da kendisine hükmetmesini istiyormuş.Çünkü hükmeden kadınlardan hoşlanıyormuş.Bense bu zamana kadar hiç hükmeden olmadım ama şimdi onu elde etmek için hükmetmek istiyorum.Ama nasıl ve ne yapacağım hiç bir fikrim yok.Yardımlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Aşık olduğum kişi ayak fetişisti ve kadınların hükmetmesini seviyor lütfen yok o kılıbık bırak gitsin gibi sözcükler yerine ona nasıl yaklaşabilirim nasıl elde edebilirim bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kararlarında dik dur mesela onun yanında bişey söyle ve arkasından git o buna karşıysa yani senin gibi düşünmüyosa ona bunu kabul ettirmeye çalış işte ozman hükmetmiş olursun :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için bunu mutlaka deniyeceğim.Birde kendisiyle en son görüştüğümüzde bana kahve yaptı hatta şeker atıp karıştırmıştı.O zaman kadınların hükmetmesini sevdiğini bilmiyordum.Şimdi gördüğümde bana su getir desemmi acaba diye de düşünüyorum.

• Anlıyorum ama kendisi kadınına hizmet etmekten de hoşlanıyor o yüzden söyledim.Yorumların için çok teşekkürler.

• hımm ozman iş değişti bence sen ne düşünüyosan onu yap düşüncelerin cok doğru umarım senin için hayırlısı olur :))

Erkekler Ne Diyor 3

• burda açıkcası erkeksi görevlerini resmen sana devretmiş ya herro ya merro diyeceksin yani ya sen bakarsın ya da giderim filan diyeceksin alışkın olmadğın bişeyi yapman çok zor

0|0
    0|0
  • kısacası sen pozisyoları belirle dewam et gitsin

0|0
    0|0
  • napacan o kılıbıgın tekidir koruyamaz seni vur tekmeyi kıçına harbi birine bak sen

0|0
    0|0
    • Kılıbıklıkla ne alakası var arkadaşım kendisi fetişist ve kadınların hükmetmesini seviyor bu kadar basit birşey büyütmeyin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...