Kapat

Sevgılınızden ayrıldınızda kendınızı hangı yollarla tesellı edersınız nasıl unutursunuz??

sevgılıden ayrılma tesellı olmak unutmak dıye bısey yoktur belkı alısmak vrdır:)

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• Tesellı etmem zaten hemen unutup alısırım anında.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• link bu şarkıyı dinlerim bol bol

0|1
    0|0
  • arkadaslarımla konusarak

0|1
    0|0
  • valla ben aldatıldıgımı sevgilimin en yakın arkadaşından öğrenince gözüm dündü bileklerimi kestim.. sonrasında da aynı okulda sürekli gördüğüm için pek teselli bulamadım kendime.. tabi o zamanlar.. kaç sene öncesinde kaldı.. ama hatırladıkça hala gözlerim dolarşu anoldugu gibi.

0|0
    0|0
  • ders çalışırım kafayı dağıtmak için..

0|0
    0|0
  • Zamanla unutulur ki. Bu sarkida guzel gider ilk gunlerde. link

0|0
    0|0
  • Hobilerimle ilgilenir, arkadaşlarımla vakit geçiririm.

0|1
    0|0
  • Bugün çok güzel bir yazı okudum. Ana cümle "Kalbinizi rahat bırakın." Unutulur elbet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eher gercekten seviyorsam ciddi olgun bir kişilihe sahipse ve temiz yaşamışsa en önemlisi asla bırakmam ayrılsak bile bir planım vardır bazı şeyler olumlu olması icin insanların bazen ayrı durması sart sevdigimden ayrılıp başka biriyle sil baştan yapmakdansa inan onun kalbini alırdım cicek gönderirdim hergün bıkardı mesaj boğardım oda olmadı hergün işyerinin veya okul önünde onu bekleridim oda olmadı ferhat olup dagları delerim ama asla ayrılmam o ayrılsada eher sevgi varsa zaten yoksa boş zaman kaybı.

0|1
    0|0
    • yanlış anladın beni canın sıkkınsa kimse acılamıyorsan muhabbet edeliz dicektim önyargı davrandın sen bilirsin

• Telefondaki kız numaralarına bakarım kime mesaj atsam diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...