Sevgililer günü hediyesi sizce ne olmalı?

Arkadaşlar sizce en anlamlı sevgililer günü hediyesi nasıl ve ne olmalıdır? Sizce mutlaka sevgililer günü dolayısıyla özel bir şey yapmalı mı? Bunu gereksiz görenler hangi nedene göre gereksiz, gerekli görenler de niçin gerekli gördüklerini yazabilir mi? ben de kız arkadaşım için özel bir şey yapmayı düşünüyorum sizce neler yapabilirim ve ne alabilirim.. ( ben gerekli görenlerdenim, çünkü bir kadına her zaman değerli olduğu hissettirilmeli diye düşünüyorum)

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer küçük bir hediye olsun diyorsan petito kutusu hazırlayabilirsin.Petito kutusu şöyle oluyor; şöyle güzel bir hediye kutusu alıyorsun, içine 25 kuruşluk petitolardan, browni intenselerden, jelibonlardan, ve çikolata koyuyorsun.He ama şu petito kutusu daha özel bişey olsun diyorsan.Ben kendi yapıcağım petito kutusunu anlatıyım.Yine o aynı şeyler olucak ama fazladan kendi çizdiğim onun karakalem resmi olucak içinde sonra onun ismi yazan coca cola kutusu ve yine onun ismi yazan küçük nutella olucak.Ama yok büyük bir hediye olsun diyorsan o zaman daha geniş düşünmek lazım büyük sürprizler yapman lazım.Mesela onu tenha bir sokağa götür 14 şubatta.Tabi bu sokağı daha önceden hazırlamış olman lazım.Mesela bir müzik çalar ve hoparlör koyarsın.Geldiğiniz anda en sevdiğiniz şarkı çalar.Sonra başından gül filan dökersin veya herangi güzel bişey yaparsın ve sonrasıda öpersin onu bla bla bla ... :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...