Terazi burcu kadınını nasıl tavlarım??

terazi burcu kadınını nasıl tavlarım? nasıl etkilerim? şimdiden teşekkürler

1|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Tavlayamazsın

0|0
    0|0
    • oohaaaaa:)))hadi lemz:)ben tavlamıştım:)))kendine fazla güvenme:)))ZAAAAAA:)))

• giyimde neye dikkat ederler nasıl giyinmeliyim biliyorum kafanı şişirdim kusura bakma:)

• Düzgün giyin bakımlı şık ol :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bir terazi burcu bayanım çok seçici olduğumuz için çabalaman gerekecek erkeklerin dış görünüşü bizim için ön plandadır ona göre hareket etmelisin. :)

0|0
    0|0
  • Netten arastir nasil bir kisiligi oldugunu :D

0|0
    0|0
  • burçlarla olcak iş degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ya bak kardeşim sana benden bir tavsiye bu terazi kızlarına yanaşma.

Sağı solu belli olmaz bunların birgün başka diğer gün başka davranır ve sen bu kızı çözemezsin daha doğrusu dengesiz bir kızlardır bu burçtan olanlar.

Sen tavladığını zannedersin ama iş tam tersine dönebilir. En iyisi uzak durmak.

0|0
    2|0
  • dürüst ol,sempatik,olgun kafalı ama esprilerini de kat,konuşmana dikkat et ve kıyafetine dikkat et...bunlara dikkat eder terazi kadını...not:ikizlerim:)))bilirim ama az çok:)

0|0
    0|0
  • dengeli davranarak yay burcuysan asla tavlayamazsın internetlere güvenme :)

0|0
    0|0
  • Terazi hediye edebilirsin . =))) ( Biliyorum iğrenç bir espiri :) ...

0|0
    0|0
  • iki tarafın eşit olsun

0|0
    0|0
  • gidip yanında sessiz osurursan kesin etkilenir. nasıl etkilemekten bahsettiğini yazmamışsın bu geldi aklıma.

0|0
    1|0
  • 2 gün önce bir terazi ile çıkmaya başladım . romantik ol. üzgün olduğu bir anda yanında ol ve neşelendir. Bunlar benim için yeterli olmuştu

0|0
    0|0
  • dudaklara yapış yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...