Evet demek isterdim ancak bugün müsait değilim başka zaman olur mu ne demek ?

Gizli Üye
Arkadaşlar ortamdan ötürü kızın yüzüne söyleme şansım olmadı ancak "müsaitseniz bir çay ısmarlamak isterim" diye mesaj attım cevabı ise "evet demeyi isterdim ancak annem gelecek bu gün başka bir gün olur mu şeklinde idi.

Sizce bu kırmadan reddetmek midir ? Yani Kesin bir hayır diyecek olsa "bir daha sakın mesaj atma" felan demez miydi?

Evet demek isterdim ancak bugün müsait değilim başka zaman olur mu ne demek ?