Evet demek isterdim ancak bugün müsait değilim başka zaman olur mu ne demek ?

Arkadaşlar ortamdan ötürü kızın yüzüne söyleme şansım olmadı ancak "müsaitseniz bir çay ısmarlamak isterim" diye mesaj attım cevabı ise "evet demeyi isterdim ancak annem gelecek bu gün başka bir gün olur mu şeklinde idi.

Sizce bu kırmadan reddetmek midir ? Yani Kesin bir hayır diyecek olsa "bir daha sakın mesaj atma" felan demez miydi?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence gercekden müsait degildi, yoksa senn dedigin gibi red ederdi. Birkere daha dene, eger ozamanda aynisini yapiyorsa, bilki kibarca red anlamina gelmis o gün yaptigi.

0|0
    0|0
    • işten kaçta çıktığını filan sordum baştan kısa bir cevap geldi şu saatte diye sonra ardından ama vardiyam değişio daha erken de çıkıyorum dedi... Reddedecek kız bence bu soruya net cevap vermezdi yani belli olmuyor esnek mesai filan der geçiştirirdi öyle değil mi

• kartımı verdim gülümsedi şöyle derin derin baktı bence yanılmıyorum bu sefer

• e ozaman sorun yok :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır, ben olsam annesinin gelecegine inanırım. Yani gerçekten müsait değildir.

0|0
    0|0
  • Öyle olsa başka gün olur mu demezdi sadece müsait değilim derdi

0|0
    0|0
  • Yok gerçekten müsait olmadigini kibar bir dille açıklamış aksi halde bu sekilde konusmazdi sansini bidaha dene :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Def etmek istese baştan ederdi ümit vermezdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...