Tuttuğunuz takımı neye değişirsiniz?

Evet arkadaşlar, soru yukarıda. Eminim herkes bir şeye mutlaka değişir tuttuğu takımı. Dürüst olmak gerekirse, ben bu takımı ölümüne tutuyorum diyenlere inanmıyorum. Yani kim tuttuğu takım için ölür ki?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• takım tutmuyorum. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç bişey için değiştirmem. ama bir takım içinde ölücek değilim elbet. sadece Galatasaraylı geldim Galatasaraylı gidicem okadar..

1|0
    0|0
  • Şu an için canımı feda edemem ama takımı için ölenler çok bundan emin olabilirsin ileride hayattan tüm beklentilerimi aldığım zaman tribün'de yaşamaya başlayacağım demektir ve ölmeye de hazırım

0|0
    0|0
  • ben babam tarafından fenerbahçeli olmuşum ve babamı bırakıp asla başka bir takıma geçmem

eski sevgilim gs lı idi ve yıllarca yalvardı geçmedim geçmem beni takımımdan geçirecek biri o-la-maz :)

0|0
    0|0
  • Sonradan olma değil Anadan doğma Galatasaraylıyım böyle doğdum böyle ölücem hiçbişeye değismem takımımı acık ve net :)

0|0
    0|0
  • valla vazgeçtim deyip kandırırım.. para teklif etseler köprüyü geçene kadar ayıya dayı derim ama yinede içten içe asla takımımdan vazgeçmem. koyu beşiktaşlıyım.

0|0
    0|0
  • değişmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla ben 29 yıldan beri Galatasaraylıyım. Bebeklikten itibaren öyle yetiştirildik. yeniliyor ya da kötü sezon geçirir diye neden değiştireyim takımımı mesela? değiştirenler hep bundan değiştiriyor. bu da şu sonuca çıkıyor: insanlar takım oyununa inanmıyor ve benciller.

taraftar + spor klubü birer bütündür. o zaman takım olur.

0|0
    0|0
    • Para için değişir misin mesela?

• değişmem. neden dersen kendi paramı çok güzel kazanan biriyim. havadan gelen paranın da kerameti olmaz diyerekten sonlandırayım :)

• ek olarak asıl şey; sevdiğim birşey Galatasaray sonuçta. sevdiğim şeyi de parayla satarsam benim hatta ne anlamım olur?

• Sevgili verseler vazgeçerim :))))

0|1
    1|0
  • kimse için ölmem tabi ama takımımı değişmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...