Beyler ilk defa yemeğe çıktığınız bayana hesap ödetir misiniz?

Birisine buluşma sözü verdim, mutlaka kahve ve ya yemeğe çıkacağız. Sorun şu ki ben çok sıkışık durumdayım ve erteleyemem bu daveti, üstelik borç alacağım kimse de yok. Benden hoşlandığını söyleyip, ilgileniyor sürekli ama ben pek güvenmiyorum yapım dolayısıyla şüpheciyim..herneyse dışarı çıktığımızda hesabı ödememesinden tırsıyorum :) siz ödetir miydiniz?

Güncellemeler:
herkese +1

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben asla ödetmem ama alman usülü yapan bir çok kişi var.

O yüzden sizin hesabı ödemeye hazır olmanızda fayda var. Ya da sadece çay içebilirsiniz. Böylece hesabın size düşen kısmının az olmasını sağlayabilirsiniz.

Benim mantığım şöyledir : Ben davet ettiysem asla karşımdaki kişiye hesap ödetmem. O davet ettiyse erken davranıp hesabı ödemek isterim. Davet eden kişi hesap öder. Bir çok hanım ise ortaklaşa veya kendi kısmını ödemek istiyor ama bu konuda biraz eski kafalıyım.

1|0
    0|0
    • o davet etti. ben yine ağız yapacam kendi hesabımı ödemek istiyorum diye ama inşallah kabul etmez.

• tek bir kişi ise öderim ve samimiyete bağlı tabi ama fazla kız olursa herkes kendi ödesin

1|0
    0|0
    • birebir olucaz

• soğurum zaten öyle rezil olursam

• insallah olmazsin tanidiklarindan biri olsaydim veirdim bir arkadasinda buksaydin garantiye alirdim

• Cüzdanı evde unutabilirim :D

1|0
    0|0
  • Benim olduğum ortamda benden başkası ödeyemez ki zaten..

1|0
    0|0
    • Kötü bir zamana denk geldi yoksa ödetmezdim..

• En iyi zamanında bile olsan yine ödetmeyen uyuz insanlar var, mesela ben.

• Öyle birşey olurmu.Özellikle ben ödeyeceğim diyen bayanlar kendinden anlık nefret ettirebiliyorlar.Bırak işte rajon öyle o parayı erkek ödeyecek daha neyin peşindeler anlamış değilim :)

1|0
    0|0
    • ben de öyleyim normalde ama durumum yok bu ay çok sıkışığım

• inşallah kendisi öder bu sıkıntıyı hiç yaşamam.. sağ ol yorum için. :)

• Öder öder sıkıntı yapma. Rica ederim sende saol :)

• ben hayatımda hiç bir zaman hesap ödetmedim ödetmem gerçi hep akrabalarım oldu bunlar :D birgün ilkim ve sonum olduğunda asla ödetmem

1|0
    0|0
    • o da öyle yapar ınsallah

• ama herkez bir değil ödete bilirde bazılarıda kadın parası yemekten hoşlanıyor

• eski sevgilimi ben doyuruyodum valla para düşkünü birisi değilm ama şimdi elim dar

• İlk buluşmada hesabı ödeten erkek odundur

Onunla takılmaya devam eden kız da odundur

1|0
    0|0
    • ya bunlara takılmam ben normalde ama zor durumdayım

• ben değilim yıllar yıllar önce(2 yıl) dinlemiştim

hatta kadın haber spikerliği yapıyordu sarı saçlı starda herhalde

• anladım :)

• asla ne ilk nede son defa yanımdaki kadın ı eli cebine gidemez...

1|0
    0|0
  • ödetmem ayıptır öyle yetişmedikde zaten

1|0
    0|0
    • çok fena rezil olrum ödetirse zaten

• ayarlamaya çalışcam işte. bu kesin beni iyi bir yere götürür. durumları çok iyi çünkü.

• Allahyardımetsin kuzum :)

• Aslaaa..! Eğer erkek Türk se korkun olmasın. Git buluş ve gel :))

1|0
    0|0
  • ödemez se bırak zaten.

1|0
    0|0
    • böyle şeyleri hiç sevmem aslında normalde kesinlikle ödemesine izin vermem de gerçekten çok sıkışık durumdayız ailece.. soğurum sanırım. O da utandırdığı için yani. zaten o ısrar ediyor görüşmek için.

• ya burada 3 yıl birlikte olup ben bu adamı tanıyamamışım diyen insan var. sen nasılda hemen tanıdın? bence güvenliği elden bırakma. sen bilirsin tabi de. yani sen yelkenleri baştan suya indirmişsin.

• ya yelkenlik bir durum yok. ödetecek birisine benzemiyo yani maço biraz anlatabildim mi

Kızlar Ne Diyor 1

• o davet ettiyse öder ama sende ödemek için bir adım at ki yanlış anlamasın

1|0
    0|0
    • öyle yapıcam zaten. ay valla çok utanırım ödemezse.. kalırım ne yapacağımı bilemem.

• Düşünceli biriyse ödetmez zaten

• inşallah

Yükleniyor...