Eve gelen misafir teyzeler sarhoşluğu:)

Eve misafir geldiğinde annen odana gelir ve ''oğlum misafirlere bir hoşgeldin de,ayıp ayıp bukadar yabani olma''der kapının eşiğinde kalp atışların hızlanmaya başlar ve ne ile karşılaşacağını düşünürsün,teyzelerin karşısına aniden dikilir ve hemencecik salak bir yüz ifadesi ile hoş geldiniz dersin,çocukluğumun ve ergenliğimin en zor hayat sınavlarından biri olmuştur bu:)bide şu tek tek''siz nasılsınız?iyiyim bende,siz nasılsınız?ağır tütün kolonyası kokusu ve o hiç bitmeyen kısır çılgınlığı:)bide annesi ile misafirliğe gelen küçük embesil çocuklar sana armağan edilir''hadi bak ne açıcak abi size':)pc de ya oyun oynuyosunsur ya da erotik bişeyler izliyosundur:)çok sinir bozucu durumlarla karşılışıyo insan hayatı boyunca:)sizlerde durum nasıldı veya nasıl?

Güncellemeler:
hehe bide şey aklıma geldi,teyzemlerdeyim ev yeni herkes hayırlı olsuna gelmiş,bende tuvaletteyim o sırada acayipte cırcır durumu:)abi kapının önünde 20 tane kadın bekliyo fayanslara bakmak için,zorluyom kendimi zorluyom kendimi oğlum çık diyolar bir saldım:)hehe o fayansların ahı şimdilerdemi çıkıyo noluyo:)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen erkeksin bunun kız versiyonu üzerinde düşünelim istersen.

Kızım misafir gelecek hadi sen toz alıver, kızım içeriden pasta tabaklarını getiriver, kızım patates salatasına gel de maydanoz doğra.. Kızım teyzene çay doldur.

Tüm bu emekler annen daha az yorulsun diyedir ve misafirin evde kaldığı süre boyunca sınırsız hizmet evin kız çocuğuna aittir.

Ben de o yaşlarda erkek olsam keşke demiştim, sizin ne çektiğinizi bilmeden :)

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı durum yüzünden, misafir sevmeyen biri oldum çıktım..

Ziyaretçilere sevimli ve misafirperver gösterme çabası bende sonsuza kadar kalacak olan bir nefrete dönüştü..Misafiri evde değil dışarıda ağırlamayı tercih ediyorum..

Ailelerin misafir konusunda baskıcı olmasındansa, çocuklarını özgür bırakmaları bu şekilde geri tepmelere yol açmaz diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Bunun bir de misafir gelecek odani topla aşamasi var

0|0
    0|0
  • Tam betimlemişsin zaten fazlasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Hahahaha koptumm yaaa :)

Bendede ayni durumlar ama bir artı daha var gel bana yardım et diyebiliyor annem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu yapmalarinin sebebi aday tanitma olabilir mi acaba, hani nasil denir, 'bizde bu var taliplerimizi bekliyoruz' gibisinden bir mesaj olabilir..

0|0
    0|0
  • Bazen utandığım için onların nasılsın sorusuna iyiyim,öyle uğraşıyoruz işte der ,nasıl olduklarını sormadan odama geçerdim.

0|0
    0|0
  • çocukken anlattıkların tamamen olmasada kısmen uyuyo artık ondanda kurtuldum herşey cocukken :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...