Bollywood mu Hollywood mu sizin tercihiniz ?

Sinemayı bir sanat olarak değil de bir endüstriye dönüştüren, insan zihninde sanal bir dünya oluşturup gerçekliğin üstüne örten hollywood sinemasının yanında reel dünyayı ve sorunlarını çok güzel bir şekilde duygu dolu işleyen bollywood yani hint sineması bana çok daha cazip geliyor. İzlediğim hoolywood filmleri sonrasında ki anlık gazlarımın yanında bollywood filmlerini bir hayat felsefesi olarak yaşamıma oturtabiliyorum siz ne düşünüyosunuz bu konuda arkadaşlar ?

• Bollywood(Hint Sineması)
    33% (1)100% (2)60% (3)Oy Ver
  • Hollywood(Amerikan Sineması)
    67% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Her ikisi de hoşuma gidiyor. Kaliteli yapımlar var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bollywood filmerine aşığım, hastasıyım.

Bollywood filmlerinin yanında, Hindistan belgesellerini de izlemeyi seviyorum. Ben bu ülkeye komple aşığım. Ancak sanılanın aksine Bollywood filmleri için Hindistan'ı sevmedim , Bollywood filmlerini Hindistan için sevdim.

Candır Bollywood.

0|1
    0|0
    • benim için sanıldığı gibi oldu filmler sayesinde hindistanla tanıştım ve bende aşık olmak üzereyim :D en son her çocuk özeldir filminde kayışları kopardım mutalaka gidicem :D

• ya ben çok istiyorumda öyle turla rehber eşliğinde değil de böyle sokaklarında özgürce gezmek istediğim istediğim kadar vakit geçirmek o kültürü yaşamak hissetmek istiyorum ama biraz çalışmam lazım bunun için tabi :D link için de teşekkürler eminim çok faydası dokunacaktır :)

• rica ederim ^^

• Oldum olasi holywood filmlerini sevmemisimdir, hep bir kasvet havasi verir bana.

Bolywood oyle mi sanki icimizde kalmis kucuk mutluluklar gun yuzune cikiyor izlerken.Ozellikle Amir Khan'ı çok severim.

0|1
    0|0
  • Hollywood.

0|1
    0|0
  • Hint filmlerinden nefret ederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Greenwood :D

0|1
    0|0
  • Bolywood kesınlıkle çok gelıstı

0|1
    0|0
  • kemal sunal şener şen

0_0

0|1
    0|0
  • İkisinden de çok sağlam filmler çıkıyor fakat bollywood daha önde gerçeklik payı yüksek , duygusu sağlam bir eksi yönü fazla müzik kullanımı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...