Şırnak'ta askeri konvoy geçerken 'Yaşasın Başkan Apo’ sloganları..

Askeri araç konvoyu kalabalığın arasından geçerken, BDP’liler parti ve sarı, kırmızı, yeşil flamaları sallayarak, ’Yaşasın Başkan Apo’ sloganı attı. Askeri konvoy da BDP’lilerin bu tezahüratı altında yola devam edip sınır bölgesindeki birliklerine gitti.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• E oraların %95'e kadar oranı Pkk'li zaten. Komşumuz doğuda zorunlu hizmet olarak Şırnak'ta öğretmenlik yapmıştı. Orada herkes Pkk'li diyordu.

0|3
    0|6

Kızlar Ne Diyor 1

• bence askerler oradaki herkesi taramalıydı ya bu kadar mı düşmüşüz, bazen söyleyecek söz bulamıyorum. Bunları hiç bir şey yapılmaz biz çıkıp ülkemizi savunsak terörist biz oluruz

2|1
    0|6

Erkekler Ne Diyor 3

• atar tabi tayyip apoyla görüşüyor, kanka oldular niye atmasınlar ki yakında bölecek zaten ülkeyi eğer millet birşey yapmazsa. sadece oy atmakla olmaz onu da söyleyeyim, milli mücadele parti seçilerek yapılmadı.

0|0
    0|0
  • Barış istiyorlar güya.

0|0
    0|0
  • ben kürt kardeşlerimizi çok severim.ne kadar uğraşsanızda sizin gibi fesat insanlar bu ülkeyi karıştıramaz.

0|3
    0|1
    • ateistsin değilmi ?

• akpli=müslüman

akp karşıtı=ateist mi?vah vaaaahh:)))komiksin,gerçi evet lordhypnos ateist,o da beni ilgilendirmez kimseyi ilgilendirmez ama akpliler genelde ateistleri en büyük düşman olarak görür.Halbuki Kuran en çok Allah'ın adını kullanıp da menfaat peşinde koşanlara karşı uyarır insanları...sadece fikrimi beyan ettim art niyetim yok gizli kardeş...yanlış anlaşılmasın.

• sen ikiyüzlülerin önde gidenisin

Yükleniyor...