Bu şekil 1 ay da ortalama kaç kilo veririm.

Arkadaşlar ben 1.80 boyunda ve 78 kiloyum. Vücut yağ oranım biraz fazla. Ayrıca yuvarlak yüzlü olduğum için yanaklarımda dolgun görünüyor. Yapacağım şeyler tam olarak şunlar:

-Günde 1000-1500 arası kalori alacağım.

-Abur cubur, asitli içecekler, hamurlu yiyecekler ve yağ ve şeker oranı yüksek besinleri tüketmeyeceğim.

-Günde saatte 17 km hızla yani hızlı bir tempo ile tam 2 saat koşacağım. ( 2200 kalori yakımına bedelmiş)

-Günde 500 ip atlayacağım.

-Bacak ve kalçalar için 30 dk bisiklet çevirme gibi bacaklarımı çok hızlı bir şekilde çevireceğim.

(Sizce 1 ay da kaç kilo veririm bu gidişle. Günde 2 saat koşacağım için yağ yakımı fazla olacaktır. 1 ay sonra yüzüm süzülmüş olur mu ? )

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• anladığım kadarıyla yüzünü biraz kücültmek istiyorsun.

bu okadar kolay bişe değildir, öyle 1 ayda hiç sanmıyorum.

beslenmeni anlattığın gibi yaparsan 3, 4 ay sonra yüzündede değişiklikleri hissetmeye başlarsın ama 1 ayda olacak iş değil.

0|1
    0|0
    • Evet hocam. Asıl iş orada zaten. Vücut fit görünüyor. Yani dışarıdan bakıldığında hiç kilolu görünmüyorum bildiğin normalim. Ama yüz böyle olunca beni kilolu gösteriyor. Ben eğer bu yaptıklarımı 3-4 ay yaparsam sıska olurum yani kemiklerin belirginleşir. O yüzden 70 kiloya inmeyi düşünüyorum. Senin dediğine katılıyorum ancak 3-4 ayda yüzüm hepten süzülür mü ? 1 ay da belki olmayabilir ama 3-4 ayda olabilir mi şöyle 10 kilo verip 1.80 boya 68 kilo kalsam ? Bu arada cevabın için teşekkürler.

• Hayır hocam şimdilik sorum yok. İstediğim cevabı aldım çok teşekkürler

• önemi yok, iyi akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• 1500 kalori erkek için çok az

0|1
    0|0
    • iyi hadi 2000 olsun seni mi kırıcam :D

• Olmaz yanaklarım dolgun onlar eriyene kadar spora devam. Ama şöyle bir şeyde var ben kilo aldığımda yüzden alırım ilk verdiğimde de yüzden veririm. Zaten bir 5-6 kilo yağ yaksam yüzümün süzüleceğine eminim

• hadi bakalım :) umarım olur dostum :)))

• 7-10 kg verirsin

0|0
    0|0
    • Şimdi bişey söyleyeceğim. ben 10 kg verdiğim zaman 68 kilo oluyorum 1.80 boya yani neredeyse sıska. 1 ay da eğer bu kadar yağ yakarsam 1 ay da yüzüm süzülür mü ? Çünkü 10 kg versem o kadar sıska olsam yüzümün gene dolgun yanaklı olması abes kaçmaz mı. Yani sonuç olarak yüzümde 1 ay içerisinde küçülüp süzülecektir öyle değil mi ?

• Haliyle biraz daha iner

• Tamam insin artık. Yahu vücudum fit ama yanaklar böyle gerekirse sıska olup bu yanaklar incelecek. Nasıl büyük bir psikolojik bunalımda olduğumu anlatamam. Şişko olsam yanaklarım böyle olsa anlarımda normal olup yanakların böyle olması çok kötü. Ya birde sıska kalsam yanaklar gene hiç inmese. Aman Allah'ım düşünmesi bile kötü :) Neyse çok teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• ben ne bileyim yandex miyim?

günde 2 saat olursa istediğin hedefe ulaşabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...