Aldattı ama bana dönmedi.lütfen yardım edin

birisinden hoslanıyordum ve gidip ona söyledim ama sevgilisi vardı.arkadas kalalım dedi.bende yeteri kadar arkadasımın oldugunu söyledim ama sevgilisi var diye kabul ettim arkadaslıgını.takılmaya basladık.gezdik dolaştık.sonra sahile gittik içmek icin.benim kafam güzel oldu.yakınlaştık hatta bana sarıldı öptü ama hatırlamıyorum sonrasını.aksam mesaj attı kızdan ayrılıcam bana zaman ver dedi.yarım saat sonra tekrar mesaj attı ayrılımayacagını kızı cok sevdiğini söyledi.ertesi gün bulusup konusmak istedim.kararının kesin oldugunu söyledi bana.bende ondan nefret ettiğimi söyledim.aksama tekrar mesaj attı bana.olanlar aramızda kalsın ve arkadas kalalım dedi.bende dusunmem gerek dedim.(kız sehir dısında bu arada).sizce ne yapmam gerekiyor.kızın numarasını bulup fotografları atmalımıyım yoksa biraz zaman gecmesini mi beklemeliyim.böyle bisey yasayacagım aklımın ucundan bile gecmezdi.kendimden nefret ediyorum zaten.olanlar icin pismanım ama sarhostum işte.hemde seviyorum cocugu.sizce ne yapmalıyım nolur yardım edin

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza hiç bir şey anlatma. Anlatirsan o bacaklarini Nuri Alço ayirir. Şöfor Cemil seni klakson yapar minibüsüne. Akıllı başlı dur kimsenin ilişkisini bozma. Ağır küfür ederim. Kaldiramazsin.

0|0
    0|0
    • cocugun hic mi sucu yok

• Sen biliyorsun sevgilisi olduğunu suç sende. ne işin var elalemin çocuğuyla tenha yerde alkol aliyorsun. Ben olsam bende art niyet alirim. Çocugun suçu seni öpmekse öptürmeseydin o kadar kafam güzel oldu vs hatırlamayarak yapmak için farklı şeyler içmek gerekir onlari da sen içemezsin. ;) Sal cocugu hayatina baksin.

Erkekler Ne Diyor 5

• hay tayyarlara gelesin affetmezlerden kurtulamayasın haydarlar ustunden eksık olmasın adamın gul gibi ilişkisini baltalamaya calışıp adamında kafasını karıstırma sana aynısı olsa sen ne yapardın dıye dusun camıye git tovbekar ol bu ney arkadas

0|0
    0|0
  • sana kalmıs bişi sen gururuna yedıremıyorsun ama olmayacak bır sevgili muhabbetıne baskasını bozmaya gerek yok.senın olmayan kımsenın olmasın hesabı takılacaksan onu sen bılırsın

0|0
    0|0
  • verdin mi elemana

0|0
    0|0
  • Siz bulmuşşsunuz birbirinizi bence bırakmayın ruh eşi gibisiniz :)

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olduğunu bile bile.. kimbilir nasıl ağır tahrik ettin çocuğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yerin dibine girin ikinizde

2|0
    1|0
  • Bu kızlar neden sevgilisi olan erkeklere yapışıyor anlamıyorum sonra erkekler şöyle böyle diyorsunuz... Kusura bakmayın ama hakediyor bazılarınz... Senin sevdgn insanin yaninda kız dolaşsa hoşuna gider mi ? Mideniz ne geniş be... !

0|0
    0|0
    • bunların olcagı aklımın ucundan bile gecmedi sanki isteyerek yaptım.içkiliydim hatırlamıyorum bile cogu seyi.o yöneldi zaten bana en son ittirdim onu.oda ondan ayrılcagını söyledi bana

• hiç bişey yapma böyle bişeyi bilerek kabul etmişsin üzülmen bile saçma eğer 3. kadın olmak istemiyosan çocuğun hayatından çık.

0|0
    0|0
  • Erkek yapmış bir yavşaklık, kıza fotoları atarak hiç bir şey elde edemezsin çünkü sende de suç var. En fazla ayrılırlar. O erkek hayatına devam eder ama sen kızsın ve o kıza fotoları attığın takdirde de o* damgası yersin, sosyal hayatındada o damgayı taşırsın. Akıllı ol bundan sonra sevgilisi olanla hiç bir şekilde iletişime geçme kıza da fotoları atmayı düşünme, kendi iyiliğin için.

0|0
    0|0
  • seni cok iyi anliyorum seviyorsun sevdigin icinde boyle hata yaptin kimse sana kizmasin seviyor seven insan herseyi goye aliyor kimse beni yadirgamasin dogrumu tabiki evet bence intikamini o cocuktan al seni kullanmak neymis bilsin mal

0|0
    0|0
    • tehtit mi ediyim yoksa kıza anlatıyım mı herseyi

• anlat diycemde cocuk sana zarar vermesin veya daha olur bisey bul

• sana nasıl ulasabilirim gerçekten konusmak istiyorum

Yükleniyor...