Türkiye için neler Yaptınız ? ya da ne Yapacaksınız ?

Türkiye için neler yaptınız kısaca yazarmısınız

mesala türkiye için kolumu kaybettim...

türkiye için çocuğumu feda ettim...vb..

VE NELER YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ.

mesala türkiye için yatırım yapacağım iş imkanı vs...

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Atatürkten vazgeçmiyoruz , dur demiyeceğiz ülkemizi ele geçirecek güç yok onun bunun çocuklarında ! ve Türkiye Türklerindir !

babam gezide hastanelik olmuştu , biz Türkler dur demiyeceğiz!

4|0
    0|0
    • ve ayrıca Türkler hiç bir zaman apkk destekcisi olmayacaktır! bunlar hep hile ile oyun yapyorlar , bir gün gelecek , hepsinin haddini bildireceğiz Türklere yapılan muamele de boğulacaklar!

Erkekler Ne Diyor 18

• Bacağımın arkasında ufak kapsül izi kaldı. Kolumu bacağımı feda etmeye razıyım.En kötüsü bu değil, en kötüsü bu ülke için artık bişey yapamadığını anlamak.

2|0
    0|0
  • Çok damardan bir soru kutlarım... Türkiye için evet şunuda yapayım diyerekten bişey yapmadım ama dolaylı yollardan çok şeyler yapmışımdır her vatandaş gibi vergimi veriyorum hemde dünyada sayısına az rastlanacak oranda bir vergi. 15 ay askerlik yaptım babalar gibi. belki gölge idim ama ben ailemden, sevdiklerimden ayrı kalma pahasınada olsa uzaklarda idim. sıkıntılı günlerim oldu. ama insanlara iş konusunda istihtam yapabileceğim bir iş yeri açabilecek param olsaydı evet onuda yapardım. Merak etmeyin bu toprakların üzerinde yaşayan her birey belki bilerek belki bilmeyerek bir şeyler yapıyor türkiye için. saygılar.

0|0
    0|0
  • Vergi kazıklarına oturduk..

2|2
    0|0
  • Türkiye için gidip başbakanı vurabilirim. Sadece Türkiye değil tüm türk ülkeleri için kendimi feda edebilirim.

1|0
    0|0
  • Öncelikle yakında askerliğimi yapacağım kesin gibi. Bunun dışında şimdiye kadar yapmaya çalıştığım tek şey kendimden küçükleri asalak, gurursuz, ahlak anlayışı yozlaşmış sokak zihniyetinden kurtarmak ve vatanın gerçek adamlara ihtiyaç duyması gerektiğini anlatmak için çabaladım. Anlayabilenler anladı. Anlayamayanlarda yaşayarak anlayacaktır.

0|0
    0|0
  • bu ülke için herkesten fazla birşey yapmadım yapmak istediklerimide yapamadım belki yapmam gerekenleride ama bu ülkede bana birşey vermedi şimdi bakıyorum ben bu ülkeye borçlu değilimki

1|0
    0|0
  • türkiye için her yerime kurşun saplandı , türlü işkencelere maruz kaldım :)

genede sabır ettim :)

1|0
    0|0
  • nerdeyse sıçtığımızın bile vergisini alıcaklar daha ne yapıcaz?

1|2
    0|1
  • Hayatın anlamı basittir: sevgi ve bilgi üretmek. Türkiye için yapılabilecek en güzel şey sevgi ve bilgi üretmektir.

0|0
    0|0
  • boş ayakkabı kutuları üretirdim :D

1|1
    0|0
  • ülke için param olsaydı mümkün olduğu kadar çok işsizi iş sahibi yapardım

0|0
    0|0
  • türkiye için okudum halada okuyorum inşallahta mezun olup türkiye için mühendis olucam

0|0
    0|0
  • ülkedeki bütün kaşarları yapıcam :)

0|0
    0|0
  • elimden geldıgı kadar yaptım. 10 tane cam agacım war yetmez mı ?

0|0
    0|0
  • vatandaşlık görevimi yapıyorum.

0|0
    0|0
  • ben TÜRKİYE adına yabancı kaynaklı binlerce siteye uyarı amaçlı index çaktım :)

0|0
    0|0
  • oy vercem seçimlerde

0|0
    0|0
  • Milletvekilleri ceylan derisi koltuklarda otursun,Cocukları yandaşları ayakkabı kutularını doldursunlar diye kol gibi vergi ödüyorum her ay her alanda yetmez mi ? Bide kolumu bacağımı vercem ha ? Oldu bir s*ksinler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bir insanın ülkesi için yapacağı en iyi şey,bir şeyleri feda etmesi değildir,kendini geliştirmesidir.

Eğitim seviyesi yüksek,bilgili,kültürlü olmasıdır.Bedensel fedakarlıklar tabi ki çok önemli ama günü kurtarır,asıl ebedi olan zihinsel savaşlar ve fedakarlıklardır.

1|1
    0|0
  • Sanat eserlerinin daha iyi korunup restore edilmesi için sanat tarihcisi olma yolundayım. Türkiye eski yapılara iyi bakan bir ülke değil gerek yıkmak olsun gerek spreylerle duvarlarına yazı yazmak olsun ülke eski yapılara sahip çıkmak konusunda bir çok hata ve eksik içeriyor. Düzeltilmesi gerek bu hataların. Bir millet tarihine sahip çıkmalı. Tabi ben Türkiye için değil mesleğimi gerektiği gibi icra etmek için çabalardım.

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin psikolojisini düzeltmek için psikologluk yolunda ilerliyorum :p

(halbuki benim psikolojim bozuk)

1|1
    1|1
  • Güzel bir soru

0|0
    0|0
  • Herseyi yapardim

0|0
    0|0