Hocama karşı nasıl davranmalıyım ?

Son sınıf Universite öğrencisiyim. Öncelikle daha önce olan olayı anlatayım. geçen yıl 3 dersime giriyordu bu hoca bizde devamsızlık 5 hafta yani o hocanın 5 dersine gelmezsen kalırsın. Bende devamsızlıklarimi genelde sınıra kadar kullanırım israf olmasın diye :))) Derslere aktif oalrak katılan birisi değilim sınıfı sevmediğimden dolayi.. herkes nasıl yüksek not aldıgımı sorup dururlar çalıştıgımda yok sadece kafamdaki bilgilerle girip cıkarım sınavlara. Bunun 3 dersindende yüksek notlarla geçiyordum 70 altı notum yoktu. finallerden önceki hafta Yoklama almaz diye gitmedim derslere devamsızlıgım sınırı geçmiş ve 3 derstende bırakmış (Başkalarida var ama neden ben ?) Bende haklıdır hoca dedim sustum. 1,5 ay önce bir araştırma ödevi vardı sınıfa genel olarak. ilk sunumuda bana verdi. Araştırma dediğin kolay mı ? o kadar zaman alıyor. Sunuma geldim olumlu şeyler söyledi. Ama dün finale girdim cıkarken elime dosyayı verdi. "Al ödevi git" der gibi baktı. Baktım ki ödevin uzeri yazılarla dolu bildiğin yanlısımı aramış pireyi deve yapmış. Agır bir dille eleştirmiş. Şu an hala kafamda napacagımı tasarlamaya calısıyorum Emek verilen birşeye böyle tavır uygulamasını dogru bulmuyorum. Sizce yine susup sessiz mi kalmalıyım yoksa gidip kapısına dayanmalımıyım ?

+ O dersten eninde sonunda geçip bu sene diplomayı alıcam orası garanti.

Güncellemeler:
Uzun olmuş ama lütfen cevap verirseniz sevinirim çok kararsız durumdayım

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• diplomayı alana kadar iyi geçin sonrasını halledersin :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hiç zorlama şansını belliki derse çok çalışmadın ve hakettiğin notu verdi sana. Gözlerinden anlar hoca çalışıp çalışmadığını. Zekan onu ilgilendirmez devamlılık ve çalışma çok daha önemli.

0|1
    0|0
  • Bence uğraşma. Bir şekilde mezun ol kurtul. Suç yine senin olur, bir bahane bulur hoca.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...