Çıktığı var ve bana bakıp duruyor, ne yapmaya çalışıyor ki acaba?

bi cocuk var önceden hoslandıgımı söylemistim bakısmalar konusmalar sonunda 1ay sonra biriyle cıkmıstı.ben onu sildim faceden okulda falanda hic suratına bakmıyodum, aynı klupteyiz ikidebir bakıyo konusmaya calısıyo konusurken dibime giriyo falan.sevgilisi varken bi kızla konusmustu en sonunda sevgilisini sevdigini söyleyip kesmis konusmayı onunla neyse iste bugun de sınıflarına girmistik böyle duyuru icin sabitlemis kafasını bana bakıyodu gözünü ayırmadan baktım ona sonra kafamı cevirdim birinin önüne gectim bakamasın diye bu sefer ayaga falan kalktı napmaya calısıyo ki acaba?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• konuşurken dibine girmesi çok ilginç geldi bana.sınıflarına giren öğretmensen (ki yaşında buna müsait 18-24 arası) sana bakması doğal.bizim sınıfta herkes hocalara bakar.ben bugüne kadar iisede 3 sınıf değiştirdim herkes bakıyor yani hocalara.ya da derste tahtadaki,ya da duyuru yapan insanlara ,beğendiği için bakan elemanlara rastlamadım desem yeridir.Bence sen öğretmensin.bize de staja mı alıştırmaya mı her neyse artık gelen hocalar var.arka sıraya otururlar ama sen ders anlatıyorsun ha?bu ne hız?benim yaşıtlarım sayılır hepsi.kız olsun erkek olsun,başlarım konuşmaya stajer hocalarla.nası olsa arka sıradayım.

0|0
    0|0
    • hayır hoca falan degilim ben :D ögrenciyim

Erkekler Ne Diyor 2

• sana karşı ilgi duyuyor olabilir ama arkadaş olarakta kalmak istiyor olabilir sende onla konuş zamanla anlarsın

0|0
    0|0
    • hayır arkadas kalamayız öyle söylemistik ama bunu bozdu yani ikidebir yazıp canımlı konusuyodu. 15 tatilden sonra okulda konusmadık hic, konustuk ama öyle iyi aksamlar günaydın falan bende sildim :D

• ama sevgilisi var?

• bazı erkeklerden beklenir. herkes ben değil ki :)

• N eyapacaksın ki, buna rağmen onunla çıkmayı mı düşünoyorsun.

0|0
    0|0
    • hayırr kesinlikle ama napmaya calıstıgını merak ediyorum uzun süredir bu böyle cünkü bi anlam veremedim. meraktan sordum sadece :)

• Ne yaparsa yapsın salla gıtsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Aklında ve gönlünde sen vasrsın ama kolunda başkası bu neye yarar ki

0|0
    0|0
    • ama onu sevdigini söylüyo yani bana söylemedi hatta biz konustugumuz sıralar iayrılmıslardı bana kütüphanede falan eslik edersin diyodu ama okul acılınca o hergün yazıp canımlı cicimli konusan cocuk gitti sadece günaydın iyi aksamlar diyen biri aldı yerini bende sildim onu faceden :) işte böyle yapıyo oda niye sabitlenip baktıgını hic cözemiyorum baktıgımda bari gözünü cek ya ilk uzun göz göze gelisimizde bildigin dünya durur gibi olmustu da alıstım artık

Yükleniyor...