Kaç kişinin annesi babası böyle diyalog yapıyor ki

evde acayip derecede kafayı yicek durumdayım annem babam sürekli benim geleceğimle ilgili veya okulumla okumamla ilgili bana laf sokuyor abim işsiz ve benimde sürekli onun gibi olacağımı bizim gerizekalı olduğumuzu ima ediyolar abimin okumamasının derdini hayatım boyunca ben cektim annemin babamın psikolojisi oyle bozulmus durumdaki bugun babam rüyasını anlatıyor herkesten helallik istiyodum rüyamda ölecektim falan diye annem allah korusun falan diyecegine sakın ölme ben ölüyüm ondan sonra sen öl beni bunlarla bırakma perişan oluruz falan önce ben ölüyüm yok sen öl muhabbeti falan yapıyolar maddi durumumuzda cok iyi değil abim işte calışmaz babamdan para ister vermese olay cıkar ve işsiz haliyle evli ve cocuğu var . yemek yiyoruz annem babam ölüyümde kurtulun falan diyo sürekli bıktım artık üniversite okuyorum ama öyle bir psikolojideyim ki okulu bitirince işssiz ac kalacağımı sokakta kalacağımı falan düşünüyorum hergünümüz böyle geçiyo napmalıyım arkadaşlar bir fikir verin çok bunaldım

0|1
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• annen baban ne yapsın işte hayat şartları zor, öyle düşünme sen azimi olarak annene babana göster kendini ispat et utansınlar

0|0
    0|0
  • Bütünüyle kulaklarını kapat onlara,okulumu bitir inşallah işinde olur. Sen kendine güven,aile işte.. Destek olanıda var köstek olanıda. Sen dik dur.

0|0
    0|0
    • bunaldım artık yaşıtlarım hayatını yaşarken ben hergün gelecek kaygısıyla uyanıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...