Kapat

Tekerlekli spor aleti kullanan var mı ? (revoflec xtreme)

Kullanan varsa memnun musunuz ? Sizde neleri değiştirdi ? Almayı düşünüyorum da almalı mıyım ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bunların oyununa gelme

spor disiplin işidir irade işidir ve emin ol bu aletlerel mucize yaratmaz geçtim bu aletleri senin evine spor salonu kursak sen o iradeyi göstermezsen hiçbirşey olmaz

iki dambell ve yatabileceğin bir yer olsun bunun yapacağı etkinin bin katını yapacak programlar var inanmayın böyle ürünlere

bununla ne six pack yapılmaz.onu geçtim kilo zaten böyle hareketle verilmez kardiyo olmadan verilmez

0|0
    0|0
    • Anladım. Çok teşekkür ederim. Bunu almayıp bir dambell almaya karar verdim :)

• gerçekten bak body forum tr var orada yeni başlayanlar için antreamanlar var onları yap bence dumbellı da çok ağır alma 2-3 kilo alabilirsin ve çift al tek alma.kolay gelsin

• Peki tamam çok sağol :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Tavsiye etmem..göründüğü gibi değil..Vücut geliştirmek, veya Kas sıkılaştırmak için aletsiz gerdirme yöntemi daha uygun ve başarılı.

0|0
    0|0
  • Valla kullanıyorum her gece 50 dk yan takviye dambil la çalışıyorum bence çok faydalı bir alet herkes alabilir çünki sonuç görüyorsunuz hem ucuz pazarda bile var 16 17 lira bişe ama düzenli olcak arkadaşlar sporun her türlüsü yararlıdır yapmayı bildikten sonra kimse mal kötulemesin

0|0
    0|0
  • al bence de kullanışlı

0|0
    0|0
  • he all yatıp eritirsino göbeğeee

0|0
    0|0
  • 2 tane 5 kilo dambıll al daha iyi bence ;) boşuna yerde sürünme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben aldım kullanıyorum 2 gündür. Faydalı gibi ancak ben diyette yapıyorum ve spor salonunada gidiyorum.. Evde bir 20 dk ısınmadan sonra önce squat, sonra deadlift en son bunu yapıyorum. Revoflex xtreme squat kadar etkili değil onun yerine squat yapsan daha çok faydasını görürsün.

0|0
    0|0
  • Hayır kullanmadım

0|0
    0|0
  • bn yeni aldım çok emenunum internette lastiği kopuyo die blca yorum okudum ve benmki kopmadı bn 02123660777den aldım kargoyla 60 tl 3 güne geldi benimki kapıda ödeme imkanı var ve lastiği koparsa değiştiriyorlar öneririm fazlasıyla karnımı çok iyi eritti ve sıkılaştım kiloda veriyodum zaman kaybetme al !

0|0
    0|0
Yükleniyor...