Türk futbolunda ne buluyorsunuz saçmalık değil mi?

Şike yapan adamların federasyon başkanı olduğu, mahkemenin tutukladığı adamı ben şike yapmadım dediği, yolsuzluk yapanların da ben yolsuzluk yapmadığım dediği pardon futbolla ilgili değil bu heyneyse böyle saçma sapan bir türk futbolunda ne buluyorsunuz?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin Başbakanında Fedarasyon başkanıda aynı AKP yolsuzluk yapar suçlu Fetullah Gülen olur?Fenerbahçe şike yapar suçlu yine Fetullah Gülen olur neymiş bu Fetullah Gülen haberimiz yok

2|1
    1|1

• Malatyaspor eski başkanı: .Galatasaray'lılar benim futbolculara Ceyhun'a, Feyzullah'a üç beş kişiye daha araba veriyorlardı. link

• Hasan şaş: Konuşursam insanlar galatasaraydan soğur. link

• boyle takımları ligde tuttukları icin durum vahiy.

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok doğru söylüyorsun. böyle takımları ligde durduranlar suçlu

Malatyaspor eski başkanı: .Galatasaray'lılar benim futbolculara Ceyhun'a, Feyzullah'a üç beş kişiye daha araba veriyorlardı. link

Adnan Polat: Galatasaray şike yapmadı diyemem. link

ümit karan: konuşursam 2006 şampiyonluğu el değiştirir demiştir kendileri.

Hasan şaş: Konuşursam insanlar galatasaraydan soğur. link

1|2
    0|1
  • Aslında yerden göğe haklısınız, can kız.

ama neylersin, Türk futboluna Stockholm Sendromu ile bağlanmışız bir kere :) esir/esire olmuşuz. gayrı iflah olmayız artık.

0|0
    0|0
  • yahu ben herşeyi geçtim bu fblilere pes diyorum adam fbyi 7 düvele rezil etti hala taraftar karşılama yapıyor.mehmet ali aydınlar gibi adamı da yuhalıyorlar

yok cemaatmiş yok fb son kaleymiş hıı cemaat uefayı ele geçirdi o yüzden 2 sene ceza verdi.mehmet ali aydınlar gibi bir fbliyi satın aldı fbyi yaptınız inat etmeyin dercesine davrandı çok saçma işler yapıyorlar

1.si cemaat fbyi ne yapsın diyelim ele geçirdi.fbyi Türkçe olimpiyatlarında mı yarıştıracak yoksa gelenekel maklube festivali yapıp orada maça mı çıkacak

2.cemaat aziz yıldırımın biletini kesecek olsa 20 milyon kişiyi ielgilendiren fbden neden vursun?bu adam iş adamı değil mi çok rahat yok ihaleye fesat karıştırma yok vergi kaçırma gibi sebeplerden içeri alamaz mıydı

bunlar mantıklı gelmiyor herhalde o arkadaşlara

0|0
    1|1
  • türk futbolu esası 2 ci ligde oynanıyor aslında ben 2 ci ligde en azından hırs ve zevk görüyorum. ama 1 ci ligde özellikle 2011 den beri çok sıkıntılı günler görüyorum. tek zevk aldığım takım akhisar şu anda.

0|0
    0|0
  • Atı alan üsküdarı geçti tabi. benim takımımda 8 puan geride olsa bende bu ligden zevk almam:)))

1|0
    1|1
  • Hiç bişi..Sana katılıyor ve o yüzden Türk Fitfolcuğuyla da hiç ilgilenmiyorum ya zatenn...

0|0
    0|0
  • Ozaman git uganda futbolunu takip et seni zorlayanmı var

1|1
    1|1
  • sensin saçma :D

2|1
    0|1
  • sorma ya futbolumuzu kirletiyorlar feNerasyon ve fenerbahçe bunun başında artık Türk futbolunun kirletenlerden arınması lazım

1|0
    1|1
  • Türk futbolu ilginç aptal bir lig başka ligleri takip ediyorum.

1|0
    1|1
  • ulan bir bok bilmeden konusuyorsunuz deli ediyorsunuz adamı fenerbahçe türkiyenin en büyük sivil toplum kuruluşudur.Aziz yıldırımın dediği gibi ATATÜRKÜN klübüdür ATATÜRKÇÜ bir klüptür cemaat köpekleri bunu hazmedemiyorlar zaten mehmet ali aydınlar cemaatin adamı böyle bir kumpas yapıp onu başkanlığa getirip istediklerini yaptıracaklardı ama aziz yıldırım buna müsade etmedi.Şike olayına gelince şike yapmayan takım yoktur.

0|0
    0|0
  • Birşey bulan çok az aslında ama medya başka sporları ön plana çıkarmıyor ki.Mecburi istikamet.Avunuyoruz işte.

0|0
    0|0
  • türk futbolunun kendisi saçmalık

0|0
    0|0
  • renkler zevkler tartısılmaz:)

0|0
    0|0
  • 10 seneden uzun süredir Türk futbolu bana zevk vermiyor. Takım sevdalısı değil futbol sevdalısıyım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şerefsizliğin yağmur gibi yağdığı bu ligde ıslanmadan kuru kalmanın adı Galatasaray olduğu için ben bu ligi izliyorum

1|1
    0|0
  • Bişey bulduğumuz Türk futbolu değil gönül verdiğimiz takımlardır,eğitim öğretim sistemini de beğenmiyoruz,bunun için üniversite okumaktan vazmı geçiyoruz?

0|1
    0|0
  • Galatasaray'a laf yok.

2|0
    2|2
  • eğlenceli .

0|0
    0|0
Yükleniyor...