Aikido boy uzatır mı?

Aikido'nun vücut gelişiminde ne gibi faydaları var?

lütfen cevaplarsanız sevinirim

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Boy zatmaz, Vücudu dinç ve çevik tutar. Kontrol ve Denge konusunda süperdir. Felsefesi çok hoş, tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• aikido gibi sporlarda uzun boylular etkin olamazlar pek , ve boy uzatmaz çünkü bu sporların esası dengedir. boy uzadıkça denge dağılır.

0|0
    0|0
  • Hayatımda yapmak istediğim iki üç spordan birisi AİKİDO steven segal sayesinde sevmeye başladım ve İp man sayesinde WİNG CHUN sevdim ve F1 Schamuer Micheal.

0|0
    0|0
  • boy uzatmaz.

boy uzaması gerçekleşmesi için büyüme hormonun (growth hormonu) hayla salgılanması ve kemik uçlarındaki plakların hayla açık olması gerekir.

0|0
    0|0
    • Taekwondo uzatıyormuş işte? aikido neden uzatmasın?

• taekwondo boy uzatsa bütün dünya taekwondo yapar dünyada kısa insan kalmazdı :)

• Belli bir yaştan sonra istersen uragitikono yap genede uzamaz boyyyy!

0|0
    1|0
  • yaşın 17 üzeriyse biraz zor milim uzar ama ağırlık falan çalışırsan uzamaz tekwando,basketbol,yüzme yaparsan uzaman olasılıgı var ama hiç bir sporda bariz uzamaz

0|0
    0|0
    • Aikido içinde uzatır diyorlar ama ya

• yani esneme hareketleri falan yapıyosun illaki ama dediğim gibi fazla uzatmaz

• Yok ya benim istediğim zaten 6 7 cm değilki 2 3 olsa yeter yani. Ona bile şükür çok kısa değilim fakat birazcık daha uzamak istiyorum

• hadi senin için uzatsın

o_o

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum pek bilgim yok.

0|0
    0|0
    • spormus sen en iyisi yuzme ve voleybol tarzı seylerle ilgilen onlar uzatır boy kac.

• uzatmaz palavra

0|0
    0|0
  • Aikido bir spor degil sanat öncelikle savunma sanatı boy uzatma konusunu bilmiyorum ama uzun boylu olmak iyiymis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dövüş sporcuları genelde kısa olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...